BenQ MX532 biely - Projektor
Pr. č.: 121032
PN: 9H.JG677.33E
Popis produktu BenQ MX532 biely
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Životnosť lampy: | 4500 hodín |
| Spotreba pri prevádzke: | 260 W |
| Rozmery -šírka: | 332.4 mm |
| Rozmery - výška: | 99 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 214.3 mm |
| Hmotnosť: | 2.38 kg |
| Farba: | Biela |
Obraz
| Svietivosť: | 3300 lumenov (norma ANSI) |
| 3D ready: | Áno |
| Natívne rozlíšenie (fyzické): | WUXGA (1920 x 1200) |
Dodávané príslušenstvo
| Dodávané príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
| Taška v balení: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Kompozitný (cinch) video vstup : | 1x |
| HDMI vstup: | 2x |
| VGA (počítačový) vstup: | 2x |
| USB pripojenie: | 1x |
| Slúchadlový výstup: | 1x |
| Ďalšie vstupy a výstupy: | RS232 (DB-9pin): 1x |
| S-video vstup: | áno |
| LAN (RJ-45): | nie |
| VGA výstup: | 1x |
| Audio vstup (3,5 mm stereo jack): | 1x |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | jeden |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 2 W |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit