BenQ MH5005 - Projektor FullHD
Popis produktu BenQ MH5005
Projektor ponúkajúci rozlíšenie Full HD 1920 x 1080 obrazových bodov. Disponuje svietivosťou 3800 ANSI lumenov a kontrastným pomerom 20 000: 1 . Okrem nepreberného množstva portov iste oceníte reproduktor s výkonom 10 W. Súčasťou balenia je VGA kábel a diaľkové ovládanie vrátane batérií.
Parametre produktu
Projektor
| Jas projektoru: | 3800 ANSI lumen |
| Projekčné technológie: | DLP |
| Natívne rozlíšenie projektora: | 1080p (1920x1080) |
| Kontrastný pomer (typický): | 20000:1 |
| Natívny pomer strán: | 16:9 |
| Podporované pomery strán: | 16:9 |
| Kompatibilná obrazová veľkosť: | 1778 - 3810 mm (70 - 150") |
| Počet farieb: | 1,073 miliárd farieb |
| Rozsah vodorovného snímania: | 15 - 102 kHz |
| Rozsah zvislého snímania: | 23 - 120 Hz |
| Typ matice: | DMD |
| Veľkosť matice: | 1,65 cm (0.65") |
| Vertikálna korekcia uhlu: | -40 - 40° |
Zdroj svetla
| Typ svetelného zdroja: | Lampa |
| Životnosť zdroja svetla: | 6000 h |
| Životnosť svetelného zdroja (ekonomický režim): | 10000 h |
Objektív
| Pomer zoomu: | 1,1:1 |
| Pomer vzdialenosti a šírky: | 1.49 - 1.64 |
| Offset: | 110% |
Video
| Formát analógového signálu: | NTSC,PAL,SECAM |
| Full HD: | Áno |
| Podporované grafické rozlíšenie: | 640 x 480 (VGA),1920 x 1200 (WUXGA) |
| Podporované videomódy: | 480i,480p,576i,576p,720p,1080i,1080p |
Možnosti pripojenia
| Počet VGA portov: | 1 |
| Počet HDMI portov: | 2 |
| Typ konektora HDMI: | Plná veľkosť |
| DVI port: | Nie |
| Kompozitný video vstup: | 1 |
| S-Video Vstup: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 Type-B portov: | 1 |
| Typ sériového rozhrania: | RS-232 |
| Audiovstup: | Áno |
| PC Audio výstup: | Áno |
| PC vstup (D-Sub): | Áno |
| Vstup striedavého napätia: | Áno |
Siete
| Smart TV: | Nie |
| Ethernet / LAN pripojenie: | Nie |
| Wi-Fi: | Nie |
Dátové úložisko
| Intgrovaná čítačka kariet: | Nie |
Vlastnosti
| Úroveň hluku: | 32 dB |
| Hlučnosť (ekonomický režim): | 29 dB |
| On Screen Display (OSD): | Áno |
| Jazyky ponuky (OSD): | Arabčina, Bulharská, Zjednodušená čínština, Tradičná čínština, Chorvátska, Čeština, Dánsky, Nemčina, Holandčina, Angličtina, Španielčina, Perzská, Fínsky, Francúzština, Gréčtina, Hindčina, Maďarčina, Indonézština, Taliančina, Japončina, Kórejština, Nórsky, Polština, Portugalčina, Rumunčina, Ruský, Švédsky, Thajčina, Turečtina, Vietnamčina |
| Počet OSD jazykov: | 30 |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Áno |
| Početr zabudovaných reproduktorov: | 1 |
| RMS výkon: | 10 W |
Dizajn
| Typ produktu: | Standard throw projector |
| Postavenie na trhu: | Bussines |
| Farba: | Biela |
| Umiestnenie: | Desktop, Strop |
Obrazovka
| Vstavaný displej: | Nie |
Sila
| Napájací zdroj: | AC |
| Spotreba elektrickej energie: | 260 W |
| Spotreba energie (v pohotovosti): | 0,5 W |
| Spotreba energie (max): | 280 W |
| Spotreba (úsporný režim): | 215 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 100 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50/60 Hz |
Prevádzkové prostredie
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
Hmotnosť a rozmery
| Hmotnosť: | 2,3 kg |
| Šírka: | 296 mm |
| Hĺbka: | 221 mm |
| Výška: | 120 mm |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit