BEKO GNE 114613 X nerez poškodený kus - Americká chladnička
Pr. č.: 16872
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Chladničky - Americké
Popis produktu BEKO GNE 114613 X nerez poškodený kus
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 540litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 155litrov |
| Počet termostatov: | 2 |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 46 dB |
| Rozmery – hĺbka: | 750 mm |
| Využiteľný objem chladničky: | 385litrov |
| Rozmery – výška: | 1820 mm |
| Rozmery – šírka: | 920 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | áno |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet políc: | 4 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 8 |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 4 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 13 kg / 24 hod. |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet šuplíkov v mrazničke: | 4 |
| Počet políc: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Dotykový displej: | áno |
| Farba skrine: | Nerez |
| Počet dverí: | 4 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
| Ukazovateľ teploty: | Displej |
| Farba dverí: | Nerez s úpravou proti odtlačkom prstov |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Beznámrazový systém No frost: | áno |
| Antibakteriálny filter: | áno |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Active dual cooling: Moderní chladící technologie, která poskytuje ideální úroveň vlhkosti a teploty a zajišťuje ty nejlepší podmínky pro uchování potravin. Díky oddělenému systému chlazení a cirkulace vzduchu v chladničce a mrazničce zůstávají potraviny déle čerstvé a zároveň se nemíchají jejich pachy a vůně. Multizone prostor: Speciální prostor, který můžete použít v závislosti na vašich potřebách jako mrazák nebo ledničku. Teplotní rozsah od -24°C až +10°C zajistí, že budete mít vždy místo pro čerstvé produkty nebo mražené potraviny. Chladničky Beko tedy nabízí optimální místo pro skladování potravin za všech okolností, a jen vy můžete rozhodnout, zda chcete více prostoru pro chladničku nebo mrazák. Aktivní ionizátor: Ionizátor neutralizuje bakterie, viry a další faktory zodpovědné za nepříjemný zápach uvnitř chladničky. Čistí tedy cirkulující vzduch v komoře přístroje, což umožňuje delší skladování potravin. Protizápachový filtr: Filtr čistí cirkulující vzduch uvnitř chladničky, což eliminuje zápach a bakterie, aby uložené potraviny zůstane déle čerstvé. Modrá paprika: Světlo s modrou barvou zajišťuje pokračování procesu fotosyntézy v čerstvém ovoci a zelenině. Díky tomuto systému nejen udržíte delší dobu svěžest ovoce a zeleniny, ale i zvýšíte jejich nutriční hodnoty. |
Špeciálne funkcie
| Výrobník ľadu: | áno |
| Zásobník ľadových kociek vo dverách mrazničky: | nie |
| Vodovodná prípojka: | nie |
| Vodný filter: | nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.97 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 15 hod. |
Parametre
| Technológia chladenia: | Aktívne (MultiFlow) |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit