BEKO FSA21320 - Skriňová mraznička
Pr. č.: 16869
Popis produktu BEKO FSA21320
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Prevedenie: | Skriňová |
| Čistý objem : | 162litrov |
| Rozmery - výška: | 136 cm |
| Rozmery - šírka: | 54 cm |
| Hmotnosť: | 43 kg |
| Farba: | Biela |
| Možnosť otočenia dverí: | nie |
| Rozmery - hĺbka: | 60 cm |
| Hlučnosť: | 41 dB |
Mrazenie
| Rýchlomrazenie: | nie |
Funkcie
| No frost systém: | nie |
| Ručné odmrazovanie mrazničky: | áno |
| Vypínač: | nie |
Vybavenie
| Počet šuplíkov v mrazničke: | 6 |
| Priestor na ľadové kocky: | nie |
| Nastaviteľné nožičky: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | 4 zásuvky a 2 výklopky |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.619 kWh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit