BEKO DFN 6840 biela - Umývačka riadu
Pr. č.: 16836
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné umývačky riadu
Popis produktu BEKO DFN 6840 biela
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 85 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 57 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Na prednom paneli |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 13 súprav |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor |
Sušenie a programy
| Počet programov: | 8 |
| Funkcia pre tablety 3v1: | nie |
| Programy umývania: |
Super mini 20 Mini 30 Eco 50 Quick and Clean Intensive 70 Active Wash Baby Protect Auto |
| Studený predoplach: | nie |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 12litrov |
| Spotreba energie: | 0.75 kWh |
| Energetická trieda: | A+ |
| Hlučnosť: | 44 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | nie |
| Aquasafe Systém: | nie |
| Indikátor soli: | nie |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Nie |
| Odložený štart: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit