BEKO CSM 62320 DX - Sporák kombinovaný
Pr. č.: 16655
Popis produktu BEKO CSM 62320 DX
Parametre produktu
Prevedenie
| Typ sporáka: | Kombinovaný |
| Varná doska: | Plynová |
| Rúra: | Elektrická |
| Vnútorný objem rúry: | 65 l |
| Rozmery – výška : | 85 cm |
| Rozmery – šírka : | 60 cm |
| Rozmery – hĺbka : | 60 cm |
| Materiál interiéru : | Smalt |
| Počet skiel na dverách: | 2 |
| Farba sporáku: | Nerez |
Napájanie
| Energetická trieda: | A |
Funkcie
| Výkon jednotlivých varných zón: |
Ľavá predná - 2900W Pravá predná - 1000W Ľavá zadná - 2000W Pravá zadná - 2000W |
| Spôsoby pečenia (programy): |
Teplovzduch Tradičné pečenie Tradičné pečenie s ventilátorom Spodný ohrev 3D pečenie Gril Gril s ventilátorom Rozmrazovanie |
| Ovládanie : | Mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač : | áno |
| Funkcie pečenia: | Gril, Teplovzdušné pečenie, Multifunkčné pečenie |
| Ďalšie funkcie: | Poistka STOP GAS |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Vrchný kryt : | áno |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | Trysky na propán-bután |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit