BEKO CSM 57300 GX nerez - Celoelektrický sporák
Pr. č.: 16653
Popis produktu BEKO CSM 57300 GX nerez
Parametre produktu
Prevedenie
| Typ sporáka: | Celoelektrický |
| Varná doska: | Sklokeramická |
| Rúra: | Elektrická |
| Vnútorný objem rúry: | 55 l |
| Rozmery – výška : | 85 cm |
| Rozmery – šírka : | 50 cm |
| Rozmery – hĺbka : | 60 cm |
| Materiál interiéru : | Smalt |
| Počet skiel na dverách: | 2 |
| Farba sporáku: | Nerez |
Napájanie
| Napájanie : | 400 V |
| Energetická trieda: | A |
Funkcie
| Počet programov: | 7 |
| Výkon jednotlivých varných zón: |
Ľavá predná - 1700W Pravá predná - 1200W Ľavá zadná - 1200W Pravá zadná - 1700W |
| Spôsoby pečenia (programy): |
Tradičné pečenie Tradičné pečenie s ventilátorom Teplovzduch Spodný ohrev Gril s ventilátorom Gril Rozmrazovanie |
| Ovládanie : | Mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač : | áno |
| Funkcie pečenia: | Gril, Teplovzdušné pečenie, Multifunkčné pečenie |
| Počet varných zón: | 4 |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Vrchný kryt : | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit