BEKO CSM 52020 DW - Sporák kombinovaný
Pr. č.: 16647
Popis produktu BEKO CSM 52020 DW
Parametre produktu
Prevedenie
| Typ sporáka: | Kombinovaný |
| Varná doska: | Plynová |
| Rúra: | Elektrická |
| Vnútorný objem rúry: | 55 l |
| Rozmery – výška : | 85 cm |
| Rozmery – šírka : | 50 cm |
| Rozmery – hĺbka : | 60 cm |
| Materiál interiéru : | smalt |
| Počet skiel na dverách: | 2 |
| Farba sporáku: | biela |
Napájanie
| Energetická trieda: | A |
Funkcie
| Počet programov: | 7 |
| Výkon jednotlivých varných zón: |
Ľavá predná - 2900W; Pravá predná - 1000W; Ľavá zadná - 2000W; Pravá zadná - 2000W; |
| Spôsoby pečenia (programy): |
Tradičné pečenie; Tradičné pečenie s ventilátorom; Teplovzduch; Spodný ohrev; Gril s ventilátorom; Gril; Rozmrazovanie |
| Ovládanie : | Mechanické |
| Displej : | nie |
| Časovač : | nie |
| Funkcie pečenia: | Gril, Teplovzdušné pečenie |
| Počet varných zón: | 4 |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Vrchný kryt : | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Poistka STOP GAS Trysky na propán-bután |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit