BEKO CF200EWN - Truhlicová mraznička
Pr. č.: 251987
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
V 1 predajni skladom už 02.05., 05.05. u teba
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 05.05. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (15,28 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (27,50 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (38,70 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (15,28 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (25,46 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Prevedenie: Truhlicová • Čistý objem : 198litrov • Rozmery - výška: 84.5 cm • Farba: Biela • Hlučnosť: 40 dB • Energetická trieda: E • Spotreba: 200 kWh • Ovládanie termostatu: Elektronicky • Zmrazovacia kapacita : 12 kg/24h • No frost systém: nie
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu BEKO CF200EWN
Košíky na potraviny
Pre poriadok v mrazničke
Truhlicová mraznička Beko je vybavená košíkom/košíkmi na potraviny, vďaka ktorým udržíte v mrazničke poriadok a vždy rýchlo nájdete to, čo práve potrebujete.
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Prevedenie: | Truhlicová |
| Čistý objem : | 198litrov |
| Rozmery - výška: | 84.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 90.5 cm |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| Farba: | Biela |
| Možnosť otočenia dverí: | nie |
| Rozmery - hĺbka: | 54.5 cm |
| Hlučnosť: | 40 dB |
Mrazenie
| Ovládanie termostatu: | Elektronicky |
| Počet termostatov: | 1 |
| Zmrazovacia kapacita : | 12 kg/24h |
| Odolnosť voči výpadku prúdu: | 36 hod. |
| Rýchlomrazenie: | áno |
Funkcie
| No frost systém: | nie |
| Ručné odmrazovanie mrazničky: | áno |
| FrostProtect: | nie |
Vybavenie
| Počet košov: | 2 |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 200 kWh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit