BEKO BU1154HCN - Chladnička jednodverová zabudovateľná
Pr. č.: 220400
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné jednodverové chladničky
Popis produktu BEKO BU1154HCN
Parametre produktu
Základné informácie
| Využiteľný objem chladničky: | 92litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 15litrov |
| Rozmery – šírka: | 595 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 545 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 37 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 40-100 |
| Využiteľný objem výparníka: | menej ako 20 |
| Celkový využiteľný objem: | 107litrov |
| Rozmery – výška: | 820 mm |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Mechanický |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
| Počet políc: | 3 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 2 |
Vyhotovenie exteriéru
| Displej: | Nie |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
| Ukazovateľ teploty: | Nie |
Funkcie
| Beznámrazový chladiaci systém: | nie |
Parametre
| Výparník: | Áno |
Výparník
| Zmrazovacia kapacita: | 2.5 kg / 24 hod. |
Napájanie
| Energetická trieda: | E |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 145 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 8 hod. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit