Asko DFI747U/1 - Umývačka riadu
TPD Rodina:
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (44,82 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (84,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Asko DFI747U/1
Projekcia na podlahu
Projekcia na podlahu prehľadne zobrazuje priebeh programu a zostávajúci čas. Stav umývacieho cyklu je indikovaný tromi farbami: modrá znamená, že je ešte možné otvoriť dvierka a pridať riad, červená upozorňuje, že už je neskoro na doplnenie, a zelená oznamuje, že umývanie je dokončené.

Tichý, ale výkonný pomocník
S extrémne nízkou hlučnosťou je ASKO DW60 jednou z najtichších umývačiek na trhu. Navrhnutá tak, aby minimalizovala hluk. Pracuje tak ticho, že si sotva všimnete, že je zapnutá – ideálna pre otvorené priestory a nočné umývanie. Pre kuchyne, kde sa výkon snúbi s harmóniou.

Super Cleaning System™
Opláchnite riad. Vyčistite interiér vrátane filtra. Vyberte najlepší program. Koľko je to krokov? Jeden - a hovoríme tomu Super čistiaci systém - alebo náš najlepší vynález.
Parametre produktu
Prevedenie exteriéru
| Rozmery - výška: | 81.9 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55.4 cm |
| Umiestnenie ovládacich prvkov: | Vo vnútri |
Prevedenie interiéru
| Kapacita umývania: | 14 súprav |
| Prestaviteľná výška koša: | Horný |
| Priestor pre príbor: | Košík na príbor, Zásuvka na príbor |
| Filter: | Áno |
| Materiál interiéru: | Nerez |
Sušenie a programy
| Teploty: | 45/50/55/60/65/70 |
| Programy umývania: |
Samočisťiaci program Rýchle umývanie Krištáľové sklo Dolná polovica Horná polovica Univerzálny Opláchnite a podržte program Umývanie plastového riadu Časový program Hygienické umývanie EKO umývanie Automatické umývanie Intenzívny program |
Spotreba a účinnosť
| Spotreba vody: | 9.4litrov |
| Spotreba energie: | 54 kWh |
| Energetická trieda: | A |
| Hlučnosť: | 38 dB |
Funkcie
| Aquastop Systém: | áno |
| Aquasafe Systém: | áno |
| Indikátor leštiaceho prostriedku: | Áno |
| Indikátor soli: | áno |
| Sveteľný lúč na podlahe: | Áno |
| Odložený štart: | áno |
| Displej: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit