Ariston - Hotpoint BCB 31 AAA E C O3 - Kombinovaná chladnička
Pr. č.: 94571
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Chladničky - Kombinované
Popis produktu Ariston - Hotpoint BCB 31 AAA E C O3
Parametre produktu
Základné informácie
| Celkový využiteľný objem: | 275litrov |
| Rozmery – výška: | 1770 mm |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 548 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 36 dB |
| Využiteľný objem chladničky: | 200litrov |
| Využiteľný objem mrazničky: | 75litrov |
Chladnička
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | nie |
Mraznička
| Umiestnenie mrazničky: | Dole |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | nie |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Ďalšie funkcie: |
Rozhranie Displej : Digitálny Hlavné funkcie Chladiaci systém chladničky : Super Cool (Rýchle ochladenie) Funkcia Holiday Štruktúrne charakteristiky Možná zmena smeru otvárania dvierok Počet poličiek/mriežok : 3 Typ poličiek : systém Hygiene Control Výbava Maxifľaša Vlastnosti Trieda energetickej účinnosti : A++ Klimatická trieda : SN.N.ST.T Doba uchovania potravín pri výpadku elektrickej energie (hod.) : 19.0 Mraziaci výkon (Kg/24h) : 6.0 Úroveň hluku (dB) : 36 Spotreba energie za rok (kWh) : 233.0 |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | nie |
| Alarm otvorených dverí: | nie |
Vyhotovenie exteriéru
| Dotykový displej: | nie |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | nie |
Napájanie
| Energetická trieda: | A++ |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit