Ariete Coffee Slim Machine 1381/14 - Pákový kávovar
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (15,28 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (27,50 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (38,70 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (15,28 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (25,46 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Ariete Coffee Slim Machine 1381/14
Všetky dobroty skutočného espressa v šírke len 14 cm
Pre tých, ktorí milujú jemné chute, má kávovar dávkovač horúcej vody na prípravu čajov, nálevov a bylinkových čajov vašich obľúbených chutí.
Vďaka manometru môžete kontrolovať parametre vody a kávy a zabezpečiť správny tlak pre dokonalú kávu tak, ako ju máte radi.
Nielen na kávu. Uspokojte všetky svoje chute vďaka zariadeniu Maxi-Cappuccino pre krémové a husté cappuccino, nastavte si výšku šálky a vychutnajte si intenzívnu vôňu vášho horúceho nápoja!
Spríjemnite si chvíle oddychu dobrou kávou uvarenou priamo u vás doma. Kávovar 1381 je kompatibilný s mletou kávou aj s ESE kapsulami.
Ani pri raňajkách s priateľmi sa nevzdávajte chuti: káva, cappuccino, bylinkový čaj alebo čaj , ktorý poteší každý mlsný jazýček.
S dávkovačom horúcej vody pripravíte čaje, nálevy a bylinkové čaje vašej obľúbenej príchute za pár chvíľ.
Parametre produktu
Napájanie
| Celkový príkon: | 1300 W |
| Tlak čerpadla: | 15 bar |
Prevedenie
| Hmotnosť: | 3.22 kg |
| Rozmery (V X Š X H): | 29 x 14 x 34 cm |
| Farba: | Biela |
| Prevedenie: | Voľne stojaci |
Ovládanie
| Ovládanie: | Manuálne |
| Displej: | Nie |
Funkcie
| Objem zásobníka na vodu pre espresso: | 1.1 l |
| Nastavenie dávkovania vody: | Áno |
| Príprava mliečnej pary pre cappuccino: | Áno |
| Nahrievanie šálok: | Nie |
| Mlynček na kávu: | Nie |
| Nastavenie hrubosti mletia: | Nie |
| Použitie mletej kávy: | Áno |
| Kontrolky: | Áno |
| Mlecie kamene: | Nie |
| Varenie espressa: | Áno |
| Varenie cappuccina: | Áno |
| Sklenená kanvica na prekvapkávanú kávu: | Nie |
| Páka na použitie porciovanej mletej kávy: | Áno |
| Tryska na cappuccino: | Áno |
| Použitie zrnkovej kávy: | Nie |
| Použitie kávy Dolce Gusto: | nie |
| Tryska mliečnej peny: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.







Splátková kalkulačka Homecredit