Apple MacBook Air 15'' M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 24GB, 1TB SSD - Starlight - Notebook
Externá DVD/CD pre Notebooky bez ODD
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Externá DVD/CD mechanika k notebooku (37,59 €)
- Predĺžená záruka o 1 rok (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (229,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (305,56 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (117,13 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (221,02 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Apple MacBook Air 15'' M5 chip with 10-core CPU and 10-core GPU, 24GB, 1TB SSD - Starlight

Na MacBooku Air s čipom M5 urobíš bleskovo všetko, čo potrebuješ, a batéria mu vydrží až do 18 hodín. Máš na výber zo štyroch nádherných farieb vrátane krásnej nebeskej modrej. S dokonale prenosným MacBookom Air sa môžeš pustiť prakticky do čohokoľvek – nech si kdekoľvek.
Dizajn
Pohodlne sa nosí.
MacBook Air váži iba 1,51 kg a je približne centimeter tenký. Ľahko sa zmestí do tašky, takže ho môžeš mať stále so sebou. Je vyrobený z viac než 50 % recyklovaných materiálov a jeho odolné telo z recyklovaného hliníka zvládne každodenné používanie.
Batéria na celý deň.
MacBook Air vydrží na batériu až 18 hodín. A podporuje rýchle nabíjanie, takže ho za 30 minút nabiješ až na 50 %. Máš tak dosť energie na všetko – od pracovných či školských projektov až po sledovanie obľúbených filmov. A výdrž batérie môžeš pokojne pustiť z hlavy.

Mac + iPhone. Tím snov.
Mac a iPhone sú samy osebe skvelé. Ale keď ich používaš spolu, dokážu veci ešte posunúť ďalej. Vďaka funkciám Kontinuity môžeš medzi zariadeniami plynulo prenášať súbory či fotky a jednoducho nadväzovať na rozpracované úlohy.
•Univerzálna schránka
•Prijímaj hovory a správy
•Skenuj dokumenty

Tvoj výberový look aj zvuk.
•Kamera 12MP Center Stage s funkciou Pohľad na stôl
•Sústava troch mikrofónov
•Kvalitná audio sústava s priestorovým zvukom
Spoľahlivé pripojenie
Nabíjací kábel MagSafe sa pripája a drží pomocou magnetov. A keď oň náhodou zakopneš, uvoľní sa, takže si počítač nezhodíš na zem. Dva porty Thunderbolt 4 sa hodia na pripojenie vysokorýchlostného príslušenstva aj napájanie Macu. Slúchadlový konektor podporuje vysokoimpedančné slúchadlá. A čip Apple N1 pre bezdrôtové siete ti sprístupní Wi-Fi 7 a Bluetooth 6 pre rýchlejšie a spoľahlivejšie pripojenie.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Business |
| Gaming: | nie |
| Platforma: | Mac OS |
| Operačný systém: | macOS Tahoe |
| Farba: | Biela |
| Farba (označenie výrobcu): | Starlight |
| Materiál: | Hliník |
| Hmotnosť: | 1.51 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 340,4 x 237,6 x 11,5 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 15.3" |
| Rozlíšenie displeja: | 2880 x 1864 px |
| Typ displeja: | Liquid Retina |
| Povrch displeja: | Lesklý |
| Obnovovacia frekvencia displeja: | 60 Hz |
Procesor
| Výrobca: | Apple |
| Modelová rada: | M5 |
| Model: | M5 |
| Počet jadier procesora: | 10 |
| podpora 4K videa: | áno |
| Integrovaná grafická karta: | Apple |
Operačná pamäť RAM
| Veľkosť pamäte RAM: | 24 GB |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | áno |
| VR ready: | nie |
| Výrobca: | Apple |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Podpora mobilnej sieťe 3G: | nie |
| GPS: | nie |
| Optická mechanika: | nie |
| Thunderbolt port: | 2x |
| Čítačka pamäťových kariet: | nie |
| Drôtová sieť (RJ-45): | nie |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | 1080p FHD |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
| Vstavaná zadná kamera: | nie |
Klávesnica a ovládanie
| Rozloženie klávesnice: | České |
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | áno |
Batéria
| Výdrž batérie: | 18 hod. |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit