Apple iPhone 16 Plus 256GB modrozelená - Mobilný telefón
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 0,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (86,57 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Apple iPhone 16 Plus 256GB modrozelená
Apple iPhone 16 Plus je vybavený 6,7-palcovým Super Retina XDR OLED displejom. Plynulý chod systému zabezpečuje 6-jadrový inteligentný procesor A18 Bionic. Zariadenie má vodeodolnú konštrukciu so stupňom krytia IP68, takže sa nemusíte obávať ponorenia do hĺbky až 6 metrov po dobu 30 minút. Hlavný zadný fotoaparát disponuje rozlíšením 48 Mpx, ktorý dopĺňa 12 Mpx ultraširokouhlý. Fanúšikovia akčných scén ocenia obnovovaciu frekvenciu displeja 60 Hz. Displej tiež podporuje technológiu HDR 10+ a adaptívnu frekvenciu, pričom dosahuje jas až 2000 nitov. Základné funkcie riadi operačný systém iOS 18. Telefón je vybavený slotom pre nano SIM kartu a eSIM a podporuje siete 5G, LTE (4G), 2G a 3G. O výdrž sa stará výkonná vstavaná batéria s podporou bezdrôtového nabíjania MagSafe. USB-C konektor vás určite zaujme svojou praktickosťou.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 8 GB |
| Verzia OS: | iOS 18 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, 5G |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 160.9 mm |
| Rozmery - šírka: | 77.8 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 7.8 mm |
| Hmotnosť: | 199 g |
| Farba: | Modrozelená |
| Materiál zadného krytu: | Sklo |
| Senzory: | akcelerometer, senzor priblíženia, gyroskop, barometer, Senzor okolitého osvetlenia , Face ID |
| Typ SIM karty: | nano SIM, eSIM |
| Procesor: | A18 |
| Grafické jadro: | Apple GPU |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP68 |
Displej
| Typ dipleja: | Super Retina XDR OLED |
| Veľkosť displeja: | 6.7" |
| Rozlíšenie dipleja: | 2796 × 1290 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 256 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | nie |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 48 + 12 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma, Nočný režim |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 12 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | FULL HD 1080, 4K@30/60fps |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Nemá slúchadlový výstup |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.3 |
| Podpora USB: | USB-C |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 4674 mAh |
| Typ batérie: | Vstavaná Li-on |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | USB-C kábel |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit