Apple iPhone 14 Pro 512GB fialový - Mobilný telefón
Popis produktu Apple iPhone 14 Pro 512GB fialový
iPhone 14 Pro. Zachyťte neuveriteľné detaily pomocou hlavného fotoaparátu s rozlíšením 48MP. Zažite iPhone úplne novým spôsobom s Dynamic Island a Always-On displejom. Crash Detection, nová bezpečnostná funkcia, ktorá privolá pomoc, keď vy nemôžete.
Hlavné vlastnosti
- 6,1-palcový Super Retina XDR displej s funkciou Always-On a ProMotion
- Dynamic Island, nový magický spôsob interakcie
- 48MP hlavný fotoaparát pre až 4x vyššie rozlíšenie
- Kinematografický režim teraz v 4K Dolby Vision až do 30 fps
- Akčný režim pre plynulé, stabilné videá z ruky
- Vitálna bezpečnostná technológia - Crash Detection, privolá pomoc, keď vy nemôžete
- Celodenná výdrž batérie a až 23 hodín prehrávania videa
- A16 Bionic, špičkový čip smartfónu, podpora super rýchleho 5G
- Popredné vlastnosti odolnosti v priemysle s keramickým štítom a odolnosťou voči vode
- iOS 16 ponúka ešte viac spôsobov prispôsobenia, komunikácie a zdieľania
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 6GB |
| Verzia OS: | iOS 16 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, 5G |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 147.5 mm |
| Rozmery - šírka: | 71.5 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 7.85 mm |
| Hmotnosť: | 206 g |
| Farba: | Fialová |
| Farba (označenie výrobcu): | Deep Purple |
| Materiál zadného krytu: | Sklo |
| Senzory: | akcelerometer, gyroskop, barometer, Senzor okolitého osvetlenia , Face ID , LiDAR skener |
| Typ SIM karty: | nano SIM, eSIM |
| Procesor: | A16 Bionic |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP68 |
Displej
| Typ dipleja: | Super Retina XDR OLED |
| Veľkosť displeja: | 6.1" |
| Rozlíšenie dipleja: | 2556 × 1179 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 512 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | nie |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 48 + 12 + 12 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | DUAL LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 12 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120/240fps, 10-bit HDR, Dolby Vision HDR (up to 60fps), ProRes, Cinematic mode (4K@24/30fps), stereo sound rec. |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Nemá slúchadlový výstup |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.3 |
| Podpora USB: | Lightning |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 3200 mAh |
| Typ batérie: | Li-ion |
| Výdrž pri prehrávaní hudby: | 75 hod. |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | USB kábel |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit