Apple iPhone 14 512GB čierny - Mobilný telefón
Popis produktu Apple iPhone 14 512GB čierny
iPhone 14. S najpôsobivejším systémom dvoch kamier na iPhone. Zachyťte úžasné fotografie pri slabom osvetlení a jasnom svetle. Crash Detection, nová bezpečnostná funkcia, ktorá privolá pomoc, keď vy nemôžete.
Hlavné vlastnosti
- 6,1-palcový Super Retina XDR displej
- Pokročilý kamerový systém pre lepšie fotografie pri akomkoľvek svetle
- Kinematografický režim teraz v 4K Dolby Vision až do 30 fps
- Akčný režim pre plynulé, stabilné videá z ruky
- Vitálna bezpečnostná technológia - Crash Detection, privolá pomoc, keď vy nemôžete
- Celodenná výdrž batérie a až 20 hodín prehrávania videa
- A15 Bionic čip s 5-jadrovým GPU, podpora super rýchleho 5G
- Popredné vlastnosti odolnosti v priemysle s keramickým štítom a odolnosťou voči vode
- iOS 16 ponúka ešte viac spôsobov prispôsobenia, komunikácie a zdieľania
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 6GB |
| Verzia OS: | iOS 16 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, 5G |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 146.7 mm |
| Rozmery - šírka: | 71.5 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 7.85 mm |
| Hmotnosť: | 172 g |
| Farba: | Čierna |
| Farba (označenie výrobcu): | Midnight |
| Materiál zadného krytu: | Sklo |
| Senzory: | akcelerometer, gyroskop, barometer, Senzor okolitého osvetlenia , Face ID |
| Typ SIM karty: | nano SIM, eSIM |
| Procesor: | A15 Bionic |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP68 |
Displej
| Typ dipleja: | Super Retina XDR OLED |
| Veľkosť displeja: | 6.1" |
| Rozlíšenie dipleja: | 2532 × 1170 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 512 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | nie |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 12 + 12 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | DUAL LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 12 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | 4K@24/25/30/60fps, 1080p@25/30/60/120fps, gyro-EIS |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Nemá slúchadlový výstup |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.3 |
| Podpora USB: | Lightning |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 3279 mAh |
| Typ batérie: | Li-ion |
| Výdrž pri prehrávaní hudby: | 80 hod. |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | USB kábel |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit