Apple iPhone 11 Pro 64GB Gold - Mobilný telefón
Popis produktu Apple iPhone 11 Pro 64GB Gold
Úplne nové matné nádherné textúrované sklo v štyroch farbách. 5,8-palcový Super Retina XDR displej. A k tomu najpevnejšie sklo na smartphone. Nový iPhone 11 Pro je naprostý skvost. Tri fotoaparáty, ktoré fotia ako jeden. Ultraširokouhlý fotoaparát (13mm) so 120° zorným poľom, poskytne až štyrikrát väčší záber. Širokouhlý fotoaparát (26mm) stabilizuje obraz (optická stabilizácia) a ponúkne 100% Focus Pixel. Teleobjektív (52mm) s 2x optickým zoom a má clonu F / 2,0. Toto je prvá trojitá fotosústava, ktorá spojuje špičkovú technológiu s legendárnou jednoduchosťou iPhone. Zachytí až 4x väčšiu scénu a aj pri veľmi slabom svetle vytvára nádherné fotografie. Natáča najkvalitnejšie video zo všetkých smartphone a má na jeho úpravy rovnako dobré nástroje ako na fotky. Taký fotoaparát ešte svet nevidel. V tmavších reštauráciách i na plážach zaliatych mesačným svitom robí nový nočný režim pomocou inteligentného softvéru a čipu A13 Bionic tak pekné snímky, aké ešte na iPhone neboli možné. A robí ich úplne automaticky. Ďalším experimentovaním s ručným ovládaním potom môžeš zdôrazniť detaily alebo potlačiť šum. Väčší výkon. Väčšia výdrž. iPhone 11 Pro Max vydrží na batériu až o päť hodín dlhšie a iPhone 11 Pro až o štyri hodiny dlhšie, než predchádzajúce modely iPhone XS Max a iPhone XS. V balení je pribalený 18W adaptér, ktorým rýchlo nabiješ oba iPhone. A majú A13 Bionic, nový najrýchlejší čip v smartphone.
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Verzia OS: | iOS 13 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE, GSM 900/1800 |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 144 mm |
| Rozmery - šírka: | 71.4 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.1 mm |
| Hmotnosť: | 188 g |
| Farba: | Zlatá |
| Materiál zadného krytu: | Sklo |
| Senzory: | akcelerometer, kompas, gyroskop, barometer, Senzor okolitého osvetlenia , Funkcia odomykania tvárou |
| Typ SIM karty: | nano SIM, eSIM |
| Procesor: | A13 Bionic |
| Počet jadier procesora: | 6 |
| Vodeodolnosť: | Áno IP68 |
Displej
| Typ dipleja: | Super Retina HD |
| Veľkosť displeja: | 5.8" |
| Rozlíšenie dipleja: | 2 436 x 1 125 px |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 64 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | nie |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 12 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Funkcie fotoaparátu: | HDR, panoráma, Nočný režim, Umelecké filtre |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 12 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | HD 720p, FULL HD 1080, 3 840 x 2 160 (4K - Ultra HD) |
| Blesk predného fotoaparátu: | nie |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Slúchadlový výstup: | Lightning |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.0 |
| Podpora USB: | Áno |
| HDMI: | nie |
| GPS: | áno |
Batéria
| Typ batérie: | Vstavaná |
| Doba hovoru (GSM sieť): | 150 min. |
| Doba hovoru (3G sieť): | 900 min. |
| Výdrž pri prehrávaní hudby: | 65 hod. |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: | trojitý 12MP fotoaparát s ultraširokoúhlym, širokoúhlym a tele objektívom |
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka, slúchadlá, užívateľská príručka |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit