Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018) 8GB Sponzorovana - Čítačka kníh
Popis produktu Amazon Kindle Paperwhite 4 (2018) 8GB Sponzorovana
Milovníci klasických papierových knižiek prepáčia, ale pri cestách po meste vám väčšie kúsky tiahnu ramienko kabelky či batôžku k zemi. Elektronická čítačka kníh Amazon Kindle Paperwhite 4 (10. gen) zatieňuje konkurenciu hlavne priestranným displejom s veľkosťou uhlopriečky 6 ", vhodným nielen na čítanie, ale aj na prezeranie rozsiahlych dokumentov. Displej, ktorý využíva technológiu E-ink vôbec nenamáha pri čítaní oči, absencia modrého svetla displej čítačiek odlišuje od displeja smartfónu alebo tabletu. Tiež je ekonomický na spotrebu energie, nemusíte mať teda strach, že vás čítačka bude napínať tým, že sa v najlepšom vybije. Funkciu nasvietenia displeja doceníte napr. pri nočnej jazde autobusom. Funkcia ovládania prostredníctvom dotyku vám poskytne jednoduchý spôsob listovania, ktorý nebude nikoho vyrušovať v autobuse. Vnútorná pamäť 8 GB pojme toľko kníh, že budete mať do konca života čo čítať.
Najpodstatnejšie funkcie čítačky elektronických kníh Amazon Kindle Paperwhite 4 (10. gen)
Čierna farba a moderné vyhotovenie
Dostupnosť obsahu tisícov a tisícov kusov beletrie vo formáte DOC, HTML a PDF
Wireless pripojenie k vášmu PC prostredníctvom Wi-Fi, 3G a LTE
Parametre produktu
Parametre
| Popis: |
Amazon Kindle Paperwhite 4 posledná verzia najpopulárnejšie čítačky Kindle |
| Veľkosť obrazovky: | 6" |
| Rozlíšenie: | 1072 x 1448 pixel |
| Interná pamäť: | 8192 MB |
| Podporované formáty: | DOC áno HTML áno PDF áno TXT áno BMP áno GIF áno JPEG áno PNG áno |
| Rozmery: | 167 × 116 × 8,18 mm |
| Hmotnosť: | 182 g |
| Ďalšie informácie: | Vodeodolná |
Pripojiteľnosť
| USB: | áno |
| Wifi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit