Alcatel 1S 2020 3GB/32GB Dual SIM zelený - Mobilný telefón
Pr. č.: 156818
PN: 5028Y-2CALE112
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mobilné telefóny / Doplnky
Popis produktu Alcatel 1S 2020 3GB/32GB Dual SIM zelený
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ telefónu: | Smartphone |
| Pamäť RAM: | 3 GB |
| Verzia OS: | Android 10 |
| Podpora mobilných sietí: | 2G, 3G, 4G LTE |
| Podpora Dual SIM: | Dual Sim |
| Rozmery - výška: | 158.7 mm |
| Rozmery - šírka: | 74.6 mm |
| Rozmery - hĺbka: | 8.45 mm |
| Hmotnosť: | 165 g |
| Farba: | Zelená |
| Senzory: | akcelerometer, kompas, snímač odtlačku prsta, senzor proximity, Funkcia odomykania tvárou |
| Typ SIM karty: | nano SIM |
| Procesor: | MT6762D, Octa-core: 4x A53 1.8Ghz + 4xA53 1.5GHz |
| Grafické jadro: | IMG GE8320 600MHz |
| Počet jadier procesora: | 8 |
Displej
| Typ dipleja: | IPS |
| Veľkosť displeja: | 6.22" |
| Rozlíšenie dipleja: | 720 x 1520 |
Pamäť
| Vnútorná pamäť: | 32 GB |
| Slot na pamäťovú kartu: | áno |
| Podporované pamäťové karty: | microSD |
| Maximálna kapacita pamäťovej karty: | 128 GB |
Fotoaparát
| Hlavný fotoaparát: | 13 + 5 + 2 Mpx |
| Blesk hlavného fotoaparátu: | LED |
| Predný/ Selfie fotoaparát: | 5,0 Mpx |
| Kvalita videozáznamu: | FULL HD 1080 |
Pripojiteľnosť a konektory
| WLAN (Wi-Fi): | áno |
| Bluetooth: | áno |
| NFC pripojenie: | Áno |
| Glonass: | áno |
| Verzia bluetooth: | 5.0 |
| Podpora USB: | microUSB (USB host) |
| GPS: | áno |
Batéria
| Kapacita batérie: | 4000 mAh |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Nabíjačka, užívateľská príručka, nástroj na vkladanie SIM |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit