AfterShokz Sportz Titanium čierne - Športové slúchadlá s mikrofónom
Popis produktu AfterShokz Sportz Titanium čierne
AfterShokz Sportz Titanium sú ľahké a pohodlné stereo slúchadlá s mikrofónom zo série Sportz Titanium. Sú najbezpečnejšou alternatívou k tradičným športovým slúchadlám.

Disponujú bone conduction technológiou a otvorenou konštrukciou vďaka ktorej užívateľ nestratí kontakt s okolím a zároveň si užije špičkové prehrávanie hudby s krištáľovo čistým zvukom. Sportz Titanium sú odolné voči potu, prachu a vlhkosti.

Špecifikácie: Frekvenčný rozsah: 20Hz - 20KHz, citlivosť: 101 ± 3dB, mikrofón: -49dB ± 3dB. Batéria: nabíjateľná lithium ion. Výdrž batérie pri používaní: 12 hodín/60 dní v standby móde. Doba nabíjania: 2 hodiny.
Ovládač s ovládačmi pre play, skip a pause. Dĺžka kábla: 1,2 m. Hmotnosť: 36 g. Súčasťou balenia je aj ochranné puzdro a USB kábel.
Parametre produktu
Zvuková charakteristika
| Citlivosť: | 101 dB |
| Frekvenčný rozsah od: | 20 Hz |
| Frekvenčný rozsah do: | 20 kHz |
Prevedenie
| Prevedenie: | Športové |
| Ovládanie zvuku na kábli: | áno |
| Hmotnosť (bez batérií): | 36 g |
| Farba: | čierna |
| Puzdro na prenos: | áno |
Pripojenie
| Pripojenie: | Drôtové |
| Dĺžka kábla: | 1.2 m |
| Odpojiteľný kábel: | áno |
| Mikrofón: | Áno |
Napájanie
| Napájanie slúchadiel: | Vstavaný akumulátor |
| Doba nabíjania: | 120 min. |
| Výdrž batérií: | 12 hod. |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit