AEG NKK9N82KB - Rúra zabudovateľná kompaktná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 8,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (68,24 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (97,78 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (131,39 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (55,00 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu AEG NKK9N82KB
Pokročilé funkcie varenia pre skvelé výsledky za polovicu času
Rúra 9000 ProAssist CombiQuick® spája cirkuláciu horúceho vzduchu s pokročilou mikrovlnnou technológiou, ktorá zaisťuje rovnomernú prípravu za polovicu času. Je tiež vybavená funkciou automatickej úpravy nastavení, aby sa jedlo vždy podarilo.
Mikrovlnná a teplovzdušná rúra. Dvojitá funkcia pre chutné pokrmy
Spotrebič využíva cirkuláciu horúceho vzduchu s pokročilou mikrovlnnou technológiou. Dokáže grilovať, piecť a zapekať až o 50 % rýchlejšie ako bežná rúra.
Zlepšite svoj zážitok z varenia s CookSmart Touch+
Displej CookSmart Touch+ vám spríjemní varenie, navedie vás k správnemu nastaveniu rúry a zároveň pomôže šetriť energiu. Obľúbené pokrmy a postupy si môžete uložiť do aplikácie a odoslať do rúry jedným stlačením tlačidla.
Sprievodca pečením. Osobitná pomoc, keď ju potrebujete
Sprievodca pečením vám vďaka väčšiemu displeju poskytne intuitívny prístup k širokej škále pokrmov, pri ktorých sa rúra nastaví automaticky. Prípadne si môžete zachovať úplnú kontrolu nad nastavením času a teploty.
Teplotná sonda zaistí precíznu prípravu
Nová teplotná sonda vás upozorní po dosiahnutí požadovanej teploty a umožní vám presne monitorovať proces prípravy na dosiahnutie vždy dokonalých výsledkov.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 44litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Rozmery - výška: | 45.5 cm |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Príkon: | 3000 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Ovládanie: | Dotykové |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit