AEG NKK9N821T - Kompaktná rúra zabudovateľná
Popis produktu AEG NKK9N821T
Pokročilé funkcie varenia pre skvelé výsledky za polovicu času
Rúra 9000 ProAssist CombiQuick® spája cirkuláciu horúceho vzduchu s pokročilou mikrovlnnou technológiou, ktorá zaisťuje rovnomernú prípravu za polovicu času. Je tiež vybavená funkciou automatickej úpravy nastavení, aby sa jedlo vždy podarilo.
Mikrovlnná a teplovzdušná rúra. Dvojitá funkcia pre chutné pokrmy
Spotrebič využíva cirkuláciu horúceho vzduchu s pokročilou mikrovlnnou technológiou. Dokáže grilovať, piecť a zapekať až o 50 % rýchlejšie ako bežná rúra.
Zlepšite svoj zážitok z varenia s CookSmart Touch+
Displej CookSmart Touch+ vám spríjemní varenie, navedie vás k správnemu nastaveniu rúry a zároveň pomôže šetriť energiu. Obľúbené pokrmy a postupy si môžete uložiť do aplikácie a odoslať do rúry jedným stlačením tlačidla.
Sprievodca pečením. Osobitná pomoc, keď ju potrebujete
Sprievodca pečením vám vďaka väčšiemu displeju poskytne intuitívny prístup k širokej škále pokrmov, pri ktorých sa rúra nastaví automaticky. Prípadne si môžete zachovať úplnú kontrolu nad nastavením času a teploty.
Teplotná sonda zaistí precíznu prípravu
Nová teplotná sonda vás upozorní po dosiahnutí požadovanej teploty a umožní vám presne monitorovať proces prípravy na dosiahnutie vždy dokonalých výsledkov.
Design Matt Black – prémiová a elegantná povrchová úprava
Design Matt Black je prémiová, sofistikovaná povrchová úprava, ktorá kombinuje kontrast medzi matnými a lesklými sklenenými povrchmi v tmavom odtieni a leštenými hranami. Je elegantný a príťažlivý, a navyše je odolný voči odtlačkom prstov.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 44litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.7 cm |
| Rozmery - výška: | 45.5 cm |
| Farba: | Čierna |
Napájanie
| Príkon: | 3000 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt, 1 sklenený tanier |
| Ovládanie: | Digitálne, Dotykové |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 plech na zachytávanie mastnoty šedý smalt, 1 sklenený tanier |
Čistenie
| Aqua clean/ Water systém samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit