AEG Mastery ABE81816NC - Mraznička zabudovateľná
Pr. č.: 122714
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Zabudovateľné mrazničky
Popis produktu AEG Mastery ABE81816NC
Parametre produktu
Všeobecné parametre
| Čistý objem : | 204litrov |
| Rozmery - výška: | 176.9 cm |
| Rozmery - šírka: | 55.6 cm |
| Farba: | biela |
| Možnosť otočenia dverí: | áno |
| Hlučnosť: | 39 dB |
| Rozmery - hĺbka: | 54.9 cm |
Mrazenie
| Ovládanie termostatu: | Digitálne |
| Počet termostatov: | 1 |
| Zmrazovacia kapacita : | 20 kg/24h |
| Odolnosť voči výpadku prúdu: | 24 hod. |
| Rýchlomrazenie: | áno |
Vybavenie
| Počet šuplíkov v mrazničke: | 7 |
| Priestor na ľadové kocky: | nie |
| Nulová zóna: | nie |
| Nastaviteľné nožičky: | áno |
Funkcie
| No frost systém: | áno |
| Ručné odmrazovanie mrazničky: | nie |
| Vypínač: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Pánty dvierok: vpravo - zameniteľné Príkon (W): 140 Napätie (V): 230-240 Priehradky s príklopom: 2, priehládné plastové Chladiaca technológia mrazničky: Beznámrazová |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.83 kWh |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit