AEG L9WBA61B - Automatická práčka so sušičkou
Pr. č.: 123002
Popis produktu AEG L9WBA61B
Parametre produktu
Prevedenie
| Rozmery - výška: | 87 cm |
| Rozmery - šírka: | 60 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 66 cm |
| Prevedenie: | Spredu plnená |
| Typ: | Voľne stojaca |
Účinnosť a spotreba
| Účinnosť prania: | A |
| Energetická trieda/práčka: | A |
Pranie
| Kapacita prania: | 10 kg |
| Rýchlosť odstreďovania: | 1600 ot/min. |
| Hlučnosť pri praní: | 49 dB |
| Hlučnosť pri odstreďovaní: | 75 dB |
Programy prania
| Predpieranie: | nie |
| Bavlna: | áno |
| Syntetika: | áno |
| Jemná bielizeň: | áno |
| Vlna: | áno |
| Super jemné pranie: | nie |
| Ručné pranie: | nie |
| Denné: | nie |
| Plákanie a intenzívne odstreďovanie: | nie |
| Intenzívne odstreďovanie: | nie |
| Jemné odstreďovanie: | nie |
| Vyčerpávanie vody: | áno |
| Intenzívne plákanie: | nie |
| Uľahčenie žehlenia: | nie |
| Extra plákanie (prídavné plákanie nakoniec prania): | nie |
| Priame sprchovanie: | nie |
| Programy prania: | bavlna úsporný, vlna plus, športová bielizeň, non stop 3h/3kg, Steam Refresh/Anticrease, protialergický, rifle, Bedlinen, rýchly 20 minútový 3 Kg, Machine Clean, plákanie (otáčky) |
| EKO pranie: | nie |
Sušenie
| Kapacita sušenia: | 6 kg |
| Čerpadlo: | áno |
| Hlučnosť pri sušení: | 66 dB |
Programy sušenia
| Ochladenie prádla na koniec programu: | nie |
| Extra jemné sušenie (šetrný program): | nie |
| Dynamické sušenie: | nie |
Funkcie
| Inteligentné pranie: | Fuzzy Logic |
| Posun štartu: | áno |
| Indikácia zostávajúceho času: | áno |
| Indikácia priebehu programu: | nie |
| Samostatne nastaviteľná teplota: | áno |
| Nastaviteľné otáčky: | áno |
| Samočistiaci filter: | nie |
| Ochrana pred pretečením: | áno |
| Displej: | Multifunkčný displej |
Parametre
| Ďalšie parametre: |
Dĺžka napúšťacej hadice (cm): 150 Dĺžka vypúšťacej hadice (cm): 140 Príkon (W): 2200 Ročná spotreba energie: 814 Napätie (V): 230 |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit