AEG BSK782380M vystavený kus - Rúra zabudovateľná
Popis produktu AEG BSK782380M vystavený kus
Dosahovanie presných výsledkov pomocou pary nebolo nikdy jednoduchšie. Zvoľte požadovanú teplotu a Steamify® pridá správne množstvo pary. Zachovanie dôležitých živín v každej potravine na ceste k lepšej chuti.
Chutné jedlo, zakaždým
Presným meraním vnútornej teploty jedla vám potravinový teplomer dá vedieť, kedy je mäso nedopečené, čiastočne uvarené alebo úplne upečené. Nehovoriac o rybách alebo zelenine, ktoré sa varia presne tak, ako chcete.
Varenie v rúre je naozaj jednoduché. EXCITE s dotykovou obrazovkou
Dotykový displej EXCite poskytuje prístup ku všetkým funkciám rúry, z ktorých si nájdete tú pravú na varenie. Tiež uľahčuje nastavenie teploty rúry a doby pečenia. Okrem toho poskytuje priamu spätnú väzbu a zvýrazňuje najdôležitejšie informácie.
Rúra je vybavená inovatívnym konvekčným systémom Hot Air, ktorý zaisťuje rovnomernú cirkuláciu horúceho vzduchu vo vnútri rúry. Rúra sa tak zohreje rýchlejšie a teplota pečenia sa môže znížiť až o 20 %, čím sa ušetrí čas a energia.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 70litrov |
| Rozmery - šírka: | 59.5 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 54.6 cm |
| Rozmery - výška: | 59.4 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A++ |
| Spotreba : | 1.09 kWh |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Ovládanie: | Digitálne, Dotykové |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
Čistenie
| Parné samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit