AEG BPE558370M - Rúra zabudovateľná
Popis produktu AEG BPE558370M
PRIDAJTE PARU PRE NADÝCHANEJŠÍ VÝSLEDOK
Táto rúra SteamBake je vybavená tlačidlom na pridanie pary, ktoré zaháji proces pečenia pridaním pary. Príprava v pare uchová cesto na povrchu vlhké, čím sa vytvorí zlatistá a chrumkavá kôrka, zatiaľ čo jeho stred zostane kyprý a vláčny.
FUNKČNÁ. ZABUDOVANÁ. PRISPÔSOBENÁ. INTELIGENTNÁ KUCHYŇA
Na diaľku ovládajte svoju rúru, preskúmajte našich rôznych partnerov a dokonca získajte prispôsobenú pomoc pri varení, a to všetko cez aplikáciu My AEG Kitchen. Je to praktický a jednoduchý spôsob obohatenia používania vašej inteligentnej kuchyne.
VÝSLEDKY PODĽA VAŠICH PREDSTÁV VĎAKA TEPLOTNEJ SONDE
Teplotná sonda, ktorá je súčasťou tejto rúry, umožňuje v priebehu pečenia merať teplotu v strede pokrmu. Zakaždým tak bez námahy dosiahnete dokonalé výsledky.
RÚRA, KTORÁ SA SAMA VYČISTÍ
Funkciu pyrolitického čistenia spustíte jedným stlačením. Pyrolýza premení nečistoty, tuk a zvyšky jedla v rúre na jemný popol, ktorý ľahko odstránite navlhčenou handričkou.
ĽAHKÉ OVLÁDANIE. LED DISPLEJ EXPLORE S DOTYKOVÝMI TLAČIDLAMI
Objavte nové zážitky s rúrou s displejom LED EXPlore s citlivými dotykovými tlačidlami. Aktívne rozhranie zabezpečuje rýchly prístup a dynamickú kontrolu času pečenia, teploty a iných funkcií.
Parametre produktu
Prevedenie
| Vnútorný objem: | 71litrov |
| Rozmery - šírka: | 56 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 55 cm |
| Rozmery - výška: | 59 cm |
Napájanie
| Napájanie: | 230 V |
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba : | 1.09 kWh |
| Príkon: | 3500 W |
Funkcie
| Gril : | Áno |
| Teplovzdušné pečenie : | Áno |
| Spôsoby pečenia: | Dolný ohrev, Tradičné pečenie, Mrazené pokrmy, Gril, Vlhký horúci vzduch, Pečenie pizze, Steam bake, Teplovzdušné pečenie, Turbo gril |
| Ovládanie: | Digitálno-mechanické |
| Displej : | áno |
| Časovač: | áno |
| Teplotná sonda: | áno |
Výbava
| Rošt : | áno |
| Výsuvné lišty : | nie |
| Plechy : | 1 smaltovaný plech na pečenie, 1 hlboký odkvapávací pekáč sivý smalt |
Čistenie
| Pyrolytické samočistenie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit