AEG AWCD280B6B - Vinotéka zabudovateľná
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (115,09 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (170,09 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (229,17 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (44,82 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (84,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu AEG AWCD280B6B
Dokonalé police. Pre každé víno z vašej zbierky
Police 8000 Perfect Shelving vytvárajú ideálne podmienky na skladovanie, čím chránia chuť, arómu a charakter vína. Navrhli sme ich tak, aby elegantne prezentovali vašu zbierku. Pri vystavení aj podávaní tak každá fľaša elegantne vynikne.
Dokonalé police pre vašu zbierku vín
Vystavte svoju zbierku vín na dokonalých policiach. Vysokokvalitné drevené police na hladkých klzných výsuvoch poskytujú ideálny priestor pre každú 750 ml fľašu vrátane šampanského, a to bez jediného škrabanca na etikete.
Presné chladenie s dvomi teplotnými zónami
Vďaka dvojzónovej vinotéke môžete skladovať každé víno v tých najlepších podmienkach. V jednej zóne sa dá nastaviť teplota od 5 °C do 12 °C, zatiaľ čo v druhej až do 18 °C. Vytvoríte tak ideálnu teplotu na podávanie pre každý druh vína, od sviežich bielych vín až po plné červené odrody.
Dokonalé osvetlenie pre elegantnú prezentáciu vašich vín
Doprajte svojej zbierke vín elegantnú prezentáciu a posuňte ju na vyššiu úroveň. Nastaviteľné LED osvetlenie s dokonalou svetelnosťou v teplých, neutrálnych alebo studených tónoch zlepší viditeľnosť a podčiarkne krásu každej fľaše. Tónované sklo navyše filtruje UV žiarenie.
Tichá vinotéka ochraňuje vaše obľúbené vína
Vďaka prostrediu s minimálnymi vibráciami budú vaše vína nerušene odpočívať, presne ako v tradičnej pivnici. Tým sa počas dozrievania chráni ich chuť a charakter. Vinotéka sa vyznačuje tichým chodom, takže dokonale zapadne do pokojnej domácnosti.
Štýlové vstavané prevedenie
Navrhli sme ju tak, aby vám poskytla úplnú slobodu. Táto chladnička na víno dokonale ladí s rúrou AEG aj s akýmkoľvek iným spotrebičom, takže si môžete vytvoriť kuchyňu presne podľa svojich predstáv.*
Parametre produktu
Základné informácie
| Energetická trieda: | F |
| Rozmery - výška: | 58.9 cm |
| Rozmery - šírka: | 55.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 56.5 cm |
| Hmotnosť: | 40 kg |
| Počet termostatov: | 2 |
| Počet fliaš: | 15-30 |
| Hlučnosť: | 38 dB |
Prevedenie
| Celkový objem: | 81 l |
| Využiteľný objem: | 81 l |
| Farba dverí: | Čierna |
| Farba skrine : | Čierna |
| Zmena otvárania dverí: | Nie |
| Počet poličiek: | 3 |
| Typ poličiek: | Drevené |
| Prestaviteľné poličky: | Nie |
| Vstavaná: | Áno |
Ovládanie
| Ovládanie: | Elektronické dotykové |
Funkcie
| Spotreba energie (kWh/annum): | 103 kWh |
| Max. počet fliaš: | 26 |
| Počet teplotných zón: | 2 |
Bezpečnosť
| Zámok dverí: | nie |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit