Acer Predator Connect W6d - WiFi Router
Pr. č.: 215008
PN: FF.G25EE.001
Popis produktu Acer Predator Connect W6d
Parametre produktu
Popis výrobku
| Hmotnosť: | 875 g |
| Rozmery (ŠxHxV): | 265x260x111 mm |
| USB port: | 1 x |
| Štandard siete: | 802.11 a/b/g/n/ac/ax |
| Produktový segment: | Router |
| Anténa: | 6x |
| Prevádzková frekvencia: | 2,4 / 5 GHz |
| Porty: |
* 1× RJ-45 2,5Gb/s * 4x RJ-45 1Gb/s (1x Game port) |
| Tlačidlá: |
WPS Reset On/Off |
| Funkcie: |
* kompatibilný s Intel® Killer™ Prioritization Engine * modré LED svetlo * hliníkový chladič 110x110mm * Trend Micro Home Network Security * WPS |
| LED dióda: | Áno |
| Napájací zdroj: | adaptér 12V/2A 24W |
| Podporované OS: | Hybrid QoS |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit