Acer EK221QH - Monitor
Popis produktu Acer EK221QH
Kľúčové vlastnosti:
-Multimediálny monitor s uhlopriečkou 21,5"
-Full HD rozlíšenie pre vysoký počet snímok za sekundu
-Rýchla obnovovacia frekvencia 100 Hz (75 Hz pri pripojení k rozhraniu VGA)
-Jas 250 nitov
-Technológia VA s parádnym podaním čiernej vplyvom vysokého kontrastu 3 000:1 a širokými pozorovacími uhlami
-Stabilný stojan s možnosťou nastavenia uhla náklonu
-Pokročilé herné funkcie, vrátane zameriavača, časovača, počítadla snímok za sekundu či zarovnanie displeja
Technológia BlueLightShield a FlickerLess pre komfortný obraz s obmedzeným vyžarovaným spektrom škodlivého modrého svetla a blikania
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | VA |
| Uhlopriečka: | 21.5" |
| Rozlíšenie: | FHD (1920x1080) |
| Formát obrazovky: | 16:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 100 Hz |
| Zdokonalenie obrazu: | FreeSync |
| Odozva: | 5 ms |
| Povrch: | Matný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178 °/178 ° |
| Počet farieb displeja: | 16,7 miliónov farieb |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Typický kontrast: | 3000 : 1 |
| Svietivosť: | 250 cd/m² |
| Naklopenie: | Áno |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Vstavaná web kamera: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | HDMI 1x, VGA 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Čierna |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 15 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 2.1 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 377 x 493 x 192 mm |
| Gaming monitor: | nie |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit