Acer B246WLAymidprzx - 24" Monitor
Pr. č.: 144111
PN: UM.FB6EE.A20
Popis produktu Acer B246WLAymidprzx
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | IPS |
| Uhlopriečka: | 24" |
| Rozlíšenie: | WUXGA (1920x1200) |
| Formát obrazovky: | 16:10 |
| Odozva: | 5 ms |
| Povrch: | Matný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178° / 178° |
| Počet farieb displeja: | 16,7 M |
| Veľkosť bodu: | 0.31 mm |
| Typický kontrast: | 1000 : 1 |
| Svietivosť: | 300 cd/m² |
| Naklopenie: | + 35,0° / - 5,0° |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Dva |
| RMS výkon vstavaných reproduktorov: | 2 Watt na kanál |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | DisplayPort 1x, HDMI 1x, DVI 1x |
| USB 3.0: | 1x |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
Všeobecné parametre
| Farba: | čierna |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Gaming monitor: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit