Acer Aspire - 23,8" Počítač všetko v jednom
Popis produktu Acer Aspire
Štýlový all-in-one počítač s tenkým dizajnom vhodný na prácu aj do domácností. Displej 23.8" s Full HD rozlíšením 1920 x 1080 bodov, 2 jadrový procesor Intel Core i3-1005G1 (1.2GHz, TB 3.4GHz, HyperThreading), operačná pamäť 4GB DDR4 SDRAM, grafická karta Intel UHD Graphics, 256GB SSD M.2, bez mechianiky, HD kamera, čítačka pamäťových kariet, GLAN, WiFi ac, USB 2.0 a 3.0 / 3.1 gen.1, klávesnica a myš, ultra tenký 8mm dizajn, Windows 10 Home
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | strieborno-čierna |
| Materiál: | Kov + plast |
| Hmotnosť: | 3.2 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 398,8 x 37,2 x 538,4 mm |
Monitor
| Displej: | 23,8" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i3 |
| Počet jadier procesora: | 2 |
| Frekvencia: | 1.2 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.4 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 4 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W (15,00 ) |
| podpora 4K videa: | áno |
| intel vPro: | nie |
| Intel WiDi: | nie |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
| Výrobca: | Intel |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2666 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Počet voľných modulov: | 1 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | Nie |
| USB 3.1: | 2 |
| USB 2.0: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 10/100/1000 Mbit |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Ostatné
| Ďalšie parametre: |
Procesor: Intel® Core i3-1005G1 Integrovaná grafická karta: Intel UHD Graphics |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit