Acer Aspire C22-820 - Počítač všetko v jednom
Pr. č.: 143591
PN: DQ.BCMEC.008
Popis produktu Acer Aspire C22-820
Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Prevedenie PC: | All in One |
| Operačný systém: | Bez operačného systému |
| Farba: | Kovovosivá |
| Materiál: | Plast |
| Hmotnosť: | 4.8 kg |
| Rozmery (VxHxŠ): | 338,5 x 8,0 x 496,7 mm |
Monitor
| Displej: | 21,5" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Dotykový displej: | nie |
| Web kamera: | áno |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Pentium |
| Model: | J5005 |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 1.5 GHz |
| Boost frekvencia: | 2.8 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 4 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 10 W (10,00 ) |
| podpora 4K videa: | áno |
| intel vPro: | nie |
| Intel WiDi: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | Intel UHD Graphics 605 |
Grafická karta
| Diskrétna grafická karta: | nie |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäťe RAM: | 4 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2400 MHz |
| Počet osadených modulov: | 1 |
| Intel OPTANE: | nie |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | HDD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 1 TB |
| Otáčky pevného disku: | 5 400 ot./min. |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | 1x HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | zadný panel |
| Optická mechanika: | Nie |
| USB 3.1: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | 10/100/1000 Mbit |
| WiFi: | áno |
Dodávané príslušenstvo
| Klávesnica: | áno |
| Myš: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit