Acer Aspire 5 - 15,6" Notebook
Popis produktu Acer Aspire 5
Vzrušujúce možnosti
V tomto atraktívnom dizajne nájde viac ako si myslíte. Úchvatný zvuk a ohromujúce zábery, to je len začiatok toho čo môžete očakávať od Acer Aspire 5.

Sila v jednom zariadení
Urobte krok dopredu s novým Aspire 5 s operačným systémom a grafickou kartou ktoré sú výkonnejšie ako inokedy.

Štýl ktorý vás oslový
Krása a elegancia je prvá vec ktorá vás dostane. Štíhla textúra a hlinikový povrch Aspiru 5 dodáva neodolatelný dizajn tomuto notebooku.

Dokonalosť ukrytá vo farbách
Jasné a skutočné farby si môžete vychtnávať na displeji s rozlíšením 15,6 palcov Full HD 1 1080p s technológiou IPS.

Zreteľná komunikácia
Videohovory si teraz môžete vychutnávať naplno. Vďaka zabudovanej HD kamere a systému s dvojítym mikrofónom budú vaše telefonáty s rodinou a priateľmi zas na vyššej úrovni.

Kryštáľovo čistý zvuk
Vďaka živému zvuku vám TrueHarmony ponúka neuveriteľný zvukový
zážitok.

Cortana ovladateľná hlasom
Cortana bude váš osobný asistent. Bola navrhnutá tak aby vám pomohla zorganizovať veci a zjednodušila starosti bežného dňa.

Výkon ako nikdy predtým
So silnejším procesorom budete zvládať viac úloh naraz a váš notebook vás prekvapí výkonom ktorý oceníte

Grafika ktorá vás prekvapí
Vychutnajte si intenzívnejšiu grafiku so žiarivejšími farbami a zabávajte sa s najvyššou GPU.

Sila bezdrôtového pripojenie
Spoľahlivé bezdrôtové pripojenie, konzistentný signál so strategicky umiestnenou bezdrôtovou anténou 802. 11ac.

Porty pre všetky zariadenia
Rozšírte funkčnosť zariadenia Aspire 5 s množstvom portov na pripojenie takmer akéhokoľvek sekundárneho pripojenia.

Parametre produktu
Všeobecné informácie
| Typ zariadenia: | Základný |
| Platforma: | Windows |
| Operačný systém: | Windows 10 Home 64-bit |
| Farba: | Čierna |
| Materiál: | Hliník a plast |
| Hmotnosť: | 2.2 kg |
| Rozmery (ŠxHxV): | 381,6 x 263,0 x 21,6 mm |
Displej
| Dotykový: | nie |
| Uhlopriečka: | 15.6" |
| Rozlíšenie displeja: | FHD (1920x1080) |
| Typ displeja: | IPS LED |
| Povrch displeja: | Matný |
Procesor
| Výrobca: | Intel® |
| Modelová rada: | Core™ i5 |
| Model: | 8265U |
| Počet jadier procesora: | 4 |
| Frekvencia: | 1.6 GHz |
| Boost frekvencia: | 3.9 GHz |
| Pamäť Cache L2: | 6 MB |
| Spotreba udávaná výrobcom: | 15 W |
| podpora 4K videa: | áno |
| intel vPro: | nie |
| Integrovaná grafická karta: | UHD Graphics 620 |
Operačná pamäť RAM
| Typ pamäte: | DDR4 |
| Veľkosť pamäte RAM: | 8 GB |
| Frekvencia pamäte RAM: | 2133 MHz |
Úložný priestor
| Typ úložného zariadenia: | SSD |
| Kapacita úložného zariadenia: | 256 GB |
Grafická karta
| Integrovaná grafická karta: | nie |
| VR ready: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Grafické výstupy: | HDMI |
| Zvukové vstupy a výstupy: | 3,5 mm Jack Combo slúchadlá/mikrofón |
| Počet USB Typ C portov: | 1 |
| Počet USB 3.0 portov: | 1 |
| Počet USB 2.0 portov: | 2 |
| Čítačka pamäťových kariet: | áno |
| Drôtová sieť (RJ-45): | Áno |
| WiFi: | áno |
| Bluetooth: | áno |
Multimédiá
| Vstavaná web kamera: | áno |
| Vstavaný mikrofón: | áno |
| Vstavané reproduktory: | áno |
Klávesnica a ovládanie
| Podsvietená klávesnica: | áno |
Bezpečnosť
| Zabezpečenie odtlačkom prsta: | áno |
Batéria
| Batéria: | 4-článková |
Ďalšie parametre
| Dodávané príslušenstvo: | Napájací adaptér |
Senzory
| Senzory: | senzor odtlačku prstov |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit