YOSH YOSH TYP 90 PINO/DART vystavený kus - Detská postieľka, Pino aurelio / Dub artisan
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Doručenie nábytku za 49,00 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu YOSH YOSH TYP 90 PINO/DART vystavený kus
Detská postieľka YOSH TYP 90 s ohrádkou a roštom.
Na ohrádke je možné na jednej strane vytiahnuť 3 paličky zo zábrany.
Rošt je možné umiestniť do 3 polôh: 15, 25 a 35 cm od podlahy.
Rošt má rozmery: 140 x 70 cm
Je možné dokúpiť bočnice a tak pretvoriť detskú postieľku na juniorskú.
Parametre produktu
Rozmery
| Šírka: | 145 cm |
| Dĺžka: | 81 cm |
| Výška: | 83.4 cm |
Charakteristika
| Typ postele: | Jednolôžko, Detská posteľ |
| Materiál: | MDF |
| Prevedenie: | Pino Aurélio, Dub artisan |
| Rozkladacia: | Nie |
| Úložný priestor: | Nie |
| Rošty súčasťou: | Áno |
| Typ roštu: | Pevný |
| Matrac súčasťou: | Nie |
| Popis: | Dodávané v nezmontovanom stave! |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit