Whirlpool WHVP 62F LT W - Odsávač pár komínový
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (25,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (40,74 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (55,00 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (17,32 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (29,54 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Whirlpool WHVP 62F LT W
Dekoratívny stenový odsávač pár WHVP 62F LT W v bielom vyhotovení, šírka 60 cm.
výkonný motor s kapacitou odsávania 650 m3/hod.
4 stupne rýchlosti odsávania, Perimeter, ovládanie dotykom pod čelnou stranou odsávača, nastavenie AUTO vypnutia
1 hliníkový tukový filter, pripojenie pre odsávanie do komína alebo na recirkuláciu cez uhlíkový filter
PERIMETER je typ odsávača pár s revolučným spôsobom odsávania cez štrbinu. Tento spôsob odsávania zvyšuje účinnosť o cca 10% v porovnaní s odsávačom s rovnakým výkonom motora pri nižšej hladine hluku o 7%.
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Komínové |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Možnosti vývodu vzduchu: | Recirkulácia cez filter, Do komína |
| Ovládanie : | Dotykové |
| Rozmery - výška: | 32.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 59.8 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 32.6 cm |
| Hmotnosť: | 10.8 kg |
| Farba: | Biela |
Odsávanie
| Nastaviteľné hodnoty odsávania : |
Kapacita odsávania - 275, 385, 495, 650 m3/h Kapacita odsávania pri recirkulácii - 235, 285, 470, 580 m3/h |
| Vývody vzduchu: | Horný |
| Max. výkon odsávania : | 650 m³/hod. |
| Hlučnosť : |
Hlučnosť pri odsávaní - 52, 59, 65, 71 dB Hlučnosť pri odsávaní s recirkuláciou - 56, 67, 71, 75 dB dB |
Filtrácia
| Počet tukových filtrov: | 1 |
Motory
| Počet motorov: | 1 |
Osvetlenie
| Počet svetiel: | 2 |
| Typ osvetlenia : | LED |
Napájanie
| Napätie : | 230 V |
| Energetická trieda: | A |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit