Whirlpool WDO 93F B K - Vstavaný odsávač pár do pracovnej dosky
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Predĺžená záruka o 1 rok (80,46 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (119,17 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (161,94 €)
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (33,61 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (64,17 €)
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Whirlpool WDO 93F B K
Typ odsávača: zabudovaný do pracovnej dosky
Dokonalé riešenie pre štýlové interiéry
Šírka: 860 mm
Ovládanie: dotykom
Dotykové ovládanie na dosah
Hladina hluku: 68
Maximálna sila odsávania: 496 m³/h
Energetická trieda: B
Účinný systém odsávania
Podstatná úspora energie
Nastavte čas vypnutia odsávača.
Filter, ktorý zachytáva tukové častice
Funkcia Booster zvýši výkon odsávania v prípade ostrých pachov alebo dymu, napríklad pri pripálení jedla. Vzduch sa vyčistí rýchlejšie, takže šetríte čas i energiu. Pri aktivácii tejto funkcie sa odsávač na nevyhnutne dlhý čas prepne na maximálny výkon a následne sa vráti na naposledy použitý stupeň odsávania.
Energetická trieda B zaručuje vysoký výkon odsávača a šetrnú spotrebu energie.
Vďaka funkcii časovača sa váš odsávač pár po skončení práce automaticky vypne. Pri odchode z kuchyne nemusíte myslieť na to, že ho je potrebné vypnúť.
Tukové filtre Whirlpool WDO93FBK zachytávajú tuky a ostatné znečisťujúce látky. Vzduch v kuchyni sa čistí pomocou niekoľkých vrstiev kovového sita, ktoré jednoducho vyberiete a umyjete v umývačke riadu, takže vám bude slúžiť dlhé roky.
Odsávač Whirlpool WDO93FBK dokonale ladí s rúrou, varnou doskou aj mikrovlnnou rúrou z radu W Collection a spoločne tak tvoria celistvý dizajn, vďaka ktorému bude váš interiér ešte pôsobivejší a štýlovejší.
Výrobca si vyhradzuje právo na zmenu dizajnu, funkcií a softvéru bez oznámenia. Vizuálne materiály slúžia výhradne pre názornú ukážku. Pre podrobné informácie môžete kontaktovať call centrum výrobcu 0850 003 007
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Vstavané |
| Vyhotovenie: | Pevné |
| Ovládanie : | Elektronické |
| Rozmery - výška: | 77 cm |
| Rozmery - šírka: | 86 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 40 cm |
| Farba: | Černa |
Odsávanie
| Nastaviteľné hodnoty odsávania : | 3 |
| Max. výkon odsávania : | 603 m³/hod. |
| Hlučnosť : | 71 dB |
Filtrácia
| Počet tukových filtrov: | 2 |
| Počet uhlíkových filtrov: | 1 (nie je súčasťou balenia) |
| Typ uhlíkového filtra : | CFW 020-1 |
Napájanie
| Energetická trieda: | B |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit