Whirlpool PACW29COL - Mobilná klimatizácia
Popis produktu Whirlpool PACW29COL
Prenosná klimatizácia Whirlpool PACW29COL
Základné funkcie: chladenie, prevetrávanie, odvlhčovanie
je určená pre miestnosti 14,5-17 m2.
Prenosná mobilná klimatizácia je vhodná najmä do bytov, podkrovných miestností, komerčných priestorov a kancelárií.
Klimatizácia disponuje 6. zmyslom a funkciami ako Around U, ktorá má senzor na diaľkovom ovládači. Funkcia DIM na ovládači umožňuje vypnúť a zapnúť displej. Klimatizácia automaticky reguluje rýchlosť prúdenia a teplotu vzduchu po dobu až 8 hodín. Samozrejmosťou je aj bezpečnostná funkcia Autoreštart, ktorá po výpadku prúdu klimatizáciu opäť aktivuje.
Výkony
Kapacita chladenia - 9554 Btu/hod
Kapacita chladenia - 2800 W
EER chladenie - 2,6 Btu/Watt/h
Energ. trieda (chladenie/ohrev) - A/-
Hlučnosť - vnútor. jed. - max. 64 dB
Hlučnosť - vnútor. jed. - min. 59 dB
Odvlhčovanie - 1,3 l/h
Prúd vzduchu - max. 380 m3/hod
Typ chladiacej zmesi R290
Množstvo chladiva - 0,28 kg
Vnútorná jednotka (š x v x h) - 448 x 744 x 400 mm
Hmotnosť - 34 kg
Pracovná teplota pre chladenie 21 °C – 35 °C
Pracovná teplota pre vykurovanie 7 °C – 27 °C
Parametre produktu
Funkcie
| Chladenie: | áno |
| Kúrenie: | nie |
| Odvlhčenie: | áno |
| Výkon chladenia (BTU): | 9554 K |
| Vhodné pre miestnosti: | 14,5 - 17 m² |
| Chladivo: | R290 |
| Energetická trieda: | A/- |
| Prúdenie vzduchu max.: | 380 m³/hod. |
| Ďiaľkové ovládanie: | áno |
| Displej: | áno |
| Časovač: | áno |
| Hlučnosť: |
Hlučnosť - vnútor. jed. - max. 64 dB Hlučnosť - vnútor. jed. - min. 59 dB dB |
| Hmotnosť: | 34 kg |
| Rozmery: | 44,8 x 74,4 x 40 cm |
Napájanie
| Príkon chladenia: | 2800 W |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit