Whirlpool PACF29CO W - Mobilná klimatizácia
Popis produktu Whirlpool PACF29CO W
9000 BTU
Chladiaci výkon 9000 BTU, odporúčaný pre miestnosti s rozlohou 20-30 m2.
Energetická trieda chladenia A
Výnimočná energetická efektívnosť. Energetická trieda A vašej klimatizácie zabezpečí ideálne výsledky, v kombinácií s najnižšou spotrebou energie.
Chladiaca zmes R290
Ekologický plyn R290. Nové klimatizácie sú vybavené plynom R290 s nízkymi emisiami CO2, aby sa minimalizoval vplyv na životné prostredie a globálne otepľovanie. Znížte svoj vplyv na životné prostredie!
Technológia 6. ZMYSEL
TECHNOLÓGIA 6. ZMYSEL Jedinečná technológia 6. ZMYSEL dokáže vďaka teplotnému senzoru automaticky zvoliť režim chladenia, ktorý je pre vás vhodnejší.
Around U
Vďaka teplotnému snímaču v diaľkovom ovládači sa nastaví ideálna teplota podľa vašich predstáv, aby ste sa cítili pohodlnejšie.
Kompaktný dizajn
Kompaktná veľkosť. Moderný dizajn, vďaka kolieskam sa veľmi ľahko prenáša z jednej miestnosti do druhej.
Diaľkové ovládanie
DIAĽKOVÉ OVLÁDANIE Ľahko použiteľný diaľkový ovládač na aktiváciu všetkých funkcií a čo najlepšie využitie klimatizácie.
Parametre produktu
Technické detaily
| Model: | Jednodielna prenosná klimatizácia |
| Funkcie klimatizácie: | Chladenie, sušenie, Ventilátor |
| Komfortný spací režim: | Áno |
| Technológia prevodníka: | Nie |
| Chladiaci výkon (max): | 9000 BTU/h |
| Chladiaci výkon vo wattoch (nominálna): | 2800 W |
| Energetická účinnosť chladenia: | 2,6 |
| Funkcia odvlhčovania: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Úroveň hluku: | 60 dB |
| On/off vypínač: | Áno |
| Určený pre priestory až do: | 17 m² |
| Umývateľný filter: | Áno |
| Chladiace médium: | R290 |
| Časovač: | Áno |
| Typ časovača: | Digitálny |
| Diaľkovo ovládané: | Áno |
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 21 - 35 °C |
| Vymeniteľná vodná nádrž: | Áno |
Sila
| Energetická trieda (chladenie): | A |
| Stupnica energetickej účinnosti: | A +++ až D |
| Trieda energetickej účinnosti (kúrenie): | Nie |
| Hodinová spotreba energie (chladenie): | 1,1 kWh |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Prúd (chladenie): | 4,8 A |
Dizajn
| Vstavaný displej: | Áno |
| Farba: | Biela |
| Systém ovládania: | Dotyk |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 442 mm |
| Hĺbka: | 326 mm |
| Výška: | 718 mm |
| Hmotnosť: | 31 kg |
| Šírka balenia: | 498 mm |
| Hĺbka balenia: | 386 mm |
| Výška balenia: | 885 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 35 kg |
Obsah balenia
| Diaľkové ovládanie je súčasťou balenia: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit