Whirlpool MWD 322 WH - Mikrovlnná rúra
Pr. č.: 66722
Ukončený predaj
Vyber si podobný produkt z kategórie:
Mikrovlnné rúry voľne stojace
Popis produktu Whirlpool MWD 322 WH
Parametre produktu
Typ
| Voľne stojaca: | Áno |
| Zabudovateľná: | Nie |
| Možnosť podstavby: | Nie |
Napájanie
| Príkon: | 1150 W |
| Výkon grilu: | 800 W |
| Výkon mikrovlnného ohrevu: | 700 W |
Prevedenie
| Hmotnosť: | 11.7 kg |
| Rozmery - výška: | 28.5 cm |
| Rozmery - šírka: | 45.6 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 34.9 cm |
| Vnútorný objem: | 20 l |
| Otočný tanier: | Áno |
| Displej: | Áno |
| Farba vnútorného povrchu: | Lakovaná |
| Farba vonkajšia: | Biela |
| Priemer otočného taniera: | 27.2 cm |
Funkcie
| Časovač: | Áno |
| Jet start: | Áno |
| Gril: | Áno |
| Crisp (zapekanie na panvici): | Nie |
| Autodefrost: | Áno |
| Detská poistka: | Áno |
| Ďalšie funkcie: |
Dizajn: Dessert Distribúcia mikrovĺn: 2D Ovládanie rúry: dotykom Otváranie dverí: bočné/ľavé závesy Autoprogramy pre automatickú prípravu pukancov, ohrevu polievky či zemiakov, rozmrazovnaie podľa potravinových tried mäso, hydina a ryby. |
| Komb. mikrovlnný ohrev + gril: | Áno |
| 6.zmysel: | Nie |
| Hodiny: | Áno |
Ovládanie
| Ovládanie: | Digitálne |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit