Whirlpool ART 9620 A+ NF - Kombinovaná chladnička zabudovateľná
Popis produktu Whirlpool ART 9620 A+ NF
Vstavaná kombinovaná chladnička Whirlpool s veľkým úžitkovým objemom a technológií NoFrost v energetickej triede A +.
Unikátna technológia 6. zmysel Freshcontrol pomáha udržať potraviny dlhšie čerstvé, a to v porovnaní s klasickou chladničkou až 4x dlhšie. Vzduch vo vnútri chladničky je rovnomerne distribuovaný pomocou ventilátora. Vďaka senzorom vo vnútornom priestore chladničky je neustále udržiavaná ideálna teplota a vlhkosť.
Hlavné výhody chladničky:
Technológia No Frost - beznámrazový systém
Využiteľný objem chladničky / mrazničky: 237/63 l
Funkcia Inteligentné zmrazovanie
LED osvetlenie
Pri výpadku prúdu chladnička udrží stálu teplotu až 16 hodín
Hlučnosť chladničky je iba 38 dB, v chladničke je 5 poličiek, pričom 4 sú nastaviteľné.
Parametre produktu
Základné informácie
| Počet termostatov: | 2 |
| Rozmery – výška: | 1935 mm |
| Rozmery – šírka: | 540 mm |
| Rozmery – hĺbka: | 550 mm |
| Maximálna hladina hlučnosti: | 38 dB |
Chladnička
| Typ termostatu chladničky: | Digitálny |
| Nulová zóna: | nie |
| Polička na fľaše: | áno |
| Počet zásuviek na zeleninu a ovocie: | 1 |
| Počet políc: | 5 |
| Typ políc: | Sklenené |
| Počet priečinkov vo dverách: | 4 |
Mraznička
| Typ termostatu mrazničky: | Digitálny |
| Zmrazovacia kapacita: | 6 kg / 24 hod. |
| Počet šuplíkov: | 3 |
Vyhotovenie exteriéru
| Počet dverí: | 2 |
| Vymeniteľné otváranie dverí: | áno |
Funkcie
| Ručné odmrazovanie mraziacej časti: | nie |
| Automatické odmrazovanie chladiacej časti: | áno |
| Antibakteriálna ochrana: | nie |
| Funkcia Super chladenia: | nie |
| Funkcia Super mrazenia: | áno |
| Beznámrazový chladiaci systém: | áno |
Parametre
| Technológia chladenia: | Aktívne (MultiFlow) |
Napájanie
| Energetická trieda: | A+ |
| Spotreba energie (kWh/annum): | 0.86 kWh |
| Odolnosť pri výpadku elektrickej energie: | 16 hod. |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit