Whirlpool AKT 621IXL - Varná doska
Pr. č.: 65905
Popis produktu Whirlpool AKT 621IXL
Parametre produktu
Prevedenie
| Prevedenie: | Plynové |
| Prevedenie povrchu: | Kov, Farba: nerez/ixelium |
| Rozmery - výška: | 4.1 cm |
| Rozmery - hĺbka: | 61 cm |
| Ovládanie: | Mechanické |
| Rozmery - šírka: | 59 cm |
Napájanie
| Odporúčané napájanie: | 230 V |
Plynové horáky
| Počet horákov : | 4 |
| Spoločný výkon varných zón: | 8000 W |
| Rozdelenie horákov : |
Predná ľavá zóna - 4-korunkový horák, 3700W Zadná ľavá zóna - stredný horák, 1650W Zadná pravá zóna - stredný horák, 1650W Predná pravá zóna - malý horák, 1000W |
Funkcie
| Pauza: | nie |
| Indikátor zostatkového tepla: | nie |
| Temperovanie: | nie |
| Detská poistka: | nie |
Ďalšie parametre
| Ďalšie parametre: |
Plynová varná doska s kovovým povrchom iXelium™. iXelium™ je “ protistarnúce” riešenie, ktoré bráni vzniku povrchových škvŕn a zažltnutiu, spôsobených vysokou teplotou a zároveň chráni proti poškriabaniu, hrdzi a poškodeniu, uľahčuje čistenie a údržbu nerezovej dosky. Pozrite si video Vysokovýkonný štvorkorunkový horák zabezpečuje rovnomernú distribúciu tepla vďaka štyrom plameňovým prstencom. K varnému horáku sa dodáva držiak WOK nádoby. Bezpečnostné ventily uzavrú prívod plynu v prípade náhodného zhasnutia plameňa. Zapaľovanie horákov je integrované v gombíkoch. Oceľová mriežka pre ľahkú manipuláciu s hrncami po varnej ploche. |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit