TP-Link TL-SG1210MPE - 10-Port Gigabit Easy Smart Switch
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu TP-Link TL-SG1210MPE
-9 gigabitových portov RJ45 a 1 kombinovaný gigabitový port SFP/RJ45
-Switch je vybavený ôsmimi portami 802.3af/at PoE+ s výkonom napájania až 30 W na každý port a prenáša dáta aj napájanie cez jediný kábel
-Podporuje napájanie PoE s celkovým výkonom až 123 W zo všetkých portov PoE
-Poskytuje monitorovanie siete, riadenie prevádzky podľa priorít, funkcie VLAN a automatické obnovenie PoE
-Jednoduché nastavenie siete a pripojenie plug-and-play
-Webové používateľské rozhranie a konfiguračný nástroj Easy Smart zjednodušujú nastavenie
-Konštrukcia bez ventilátora znižuje spotrebu energie a eliminuje prevádzkovú hlučnosť
Parametre produktu
Funkcie manažmentu
| Quality of Service (QoS): | Áno |
Možnosti pripojenia
| Počet RJ-45 Ethernet portov: | 9 |
| Typy RJ-45 Ethernet portov: | Gigabit Ethernet (10/100/1000) |
| Porty pre optické vlákna: | 1 |
| Konektor pre optické vlákna: | SFP |
| Napájací konektor: | Napájací konektor |
Siete
| Sieťový štandard: | IEEE 802.1Q,IEEE 802.1p,IEEE 802.3ab,IEEE 802.3af,IEEE 802.3at,IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3x,IEEE 802.3z |
| Podpora 10G: | Nie |
| Zrkadlenie portov: | Áno |
| Broadcast storm control: | Áno |
| Krajný pomer: | Áno |
Prenos dát
| Tabuľka MAC adries: | 4000 položky |
| Limit prepínania: | 20 Gbit/s |
| Rýchlosť pretáčania: | 14,88 miliónov paketov za sekundu |
| Store-and-forward: | Áno |
| Popdora pre Jumbo Frames: | Áno |
| Jumbo frames: | 16 |
Bezpečnosť
| IGMP snooping: | Áno |
| Ochrana pred uzavretým obvodom: | Áno |
Dizajn
| Inštalácia do Racku: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| LED indikátory: | Áno |
Sila
| Napájací zdroj v cene: | Áno |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 53.5 V |
| Vstupný prúd: | 2.43 A |
Prevádzkové prostredie
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 95% |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 209 mm |
| Hĺbka: | 126 mm |
| Výška: | 26 mm |
Údaje o balení
| Návod na použitie: | Áno |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit