TP-Link Archer TX50E - AX3000 Dual Band Wi-Fi 6 Bluetooth 5.0 PCI Express Adapter
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Packeta za 2,99 €
- Expresné doručenie SPS za 3,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu TP-Link Archer TX50E
-Bezkonkurenčná rýchlosť Wi-Fi 6 - prekonáva gigabitovú bariéru rýchlosťou až 2402 Mb/s (5 GHz) + 574 Mb/s (2,4 GHz)
-Hladší zážitok - o 75% nižšia latencia zaisťuje mimoriadne responsívne hranie, plynulé videochaty a plynulé živé vysielanie
-Spoľahlivé pripojenia - Intel® Čipová sada Wi-Fi 6 prináša rýchlejšie a čistejšie Wi-Fi, aby sa plne využil potenciál routera Wi-Fi 6
-Široké pokrytie bezdrôtovou sieťou - Pripojte sa k Wi-Fi na viacerých miestach vášho domova pomocou dvoch externých antén s vysokým ziskom, ktoré zaistia väčšie pokrytie a zvýšenú stabilitu
-Bluetooth 5.0 - Najnovšia technológia Bluetooth dosahuje 2× vyššiu rýchlosť a 4× širšie pokrytie ako verzia Bluetooth 4.2
-Vylepšené zabezpečenie - najnovšie vylepšenia zabezpečenia WPA3 poskytuje zvýšenú ochranu v zabezpečení osobného hesla
-Jemné umenie - špeciálny pozlátený chladič je vytvorený na zlepšenie stability a spoľahlivosti aj v horúcom prostredí
-Spätná kompatibilita - Plná podpora štandardov 802.11ac/a/b/g/n
Parametre produktu
Možnosti pripojenia
| Technológia prepojenia: | Bezdrôtový |
| Rozhranie hosťujúceho počítača: | PCI Express |
| Rozhranie: | WLAN / Bluetooth |
Siete
| Maximálna rýchlosť prenosu dát: | 2402 Mbit/s |
| Sieťový štandard: | IEEE 802.11a,IEEE 802.11ac,IEEE 802.11ax,IEEE 802.11b,IEEE 802.11g,IEEE 802.11n |
| Wi-Fi: | Áno |
| Wi-Fi pásmo: | Dvojpásmový (2,4 ghz/5 ghz) |
| Frekvenčný rozsah: | 2,4 - 5 GHz |
| Wi-Fi štandard: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi štandardy: | 802.11a,802.11b,802.11g,Wi-Fi 4 (802.11n),Wi-Fi 5 (802.11ac),Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podporované rýchlosti WLAN: | 54,300,574,1733,2402 Mbit/s |
| Modulácia: | 16-QAM,64-QAM,256-QAM,DBPSK,DQPSK,OFDM |
| Bluetooth: | Áno |
| Verzia Bluetooth: | 5.0 |
Dizajn
| Interný: | Nie |
| Farba: | Čierna, Kovová |
| Anténa: | Áno |
| Dizajn antény: | Externé |
| Certifikácia: | CE, FCC |
Systémové požiadavky
| Podporované operačné systémy Windows: | Windows 10 x64 |
Prevádzkové prostredie
| Prevádzkový rozsah teplôt (T-T): | 0 - 40 °C |
| Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T): | -40 - 70 °C |
| Odporúčaná prevádzková vlhkosť: | 10 - 90% |
| Rozsah relatívnej vlhkosti pri skladovaní: | 5 - 90% |
Udržateľnosť
| Osvedčenia o udržateľnosti: | RoHS |
Hmotnosť a rozmery
| Šírka: | 95,2 mm |
| Hĺbka: | 120,8 mm |
| Výška: | 21,5 mm |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit