TIROL-PERINAK 80-PAR FVPT - úložný priestor, pár, Vanilka patina / Vanilka patina
Popis produktu TIROL-PERINAK 80-PAR FVPT
Obľúbený provensálsky štýl patrí k najúspešnejším v našej ponuke. Provensálsky nábytok je nadčasový a vytvára harmonický domov.
Úložný priestor pod dvojposteľ P-160, 1 pár
Rozmery a hmotnosť
Šírka: 71 cm
Výška: 31 cm
Hĺbka: 157.5 cm
Hmotnosť: 36 kg
Doplňujúce informácie
Korpus je vyrobený z laminovanej drevotrieskovej dosky (hrúbka 16 mm a 22 mm), ktorá je veľmi odolná.
Štýl: Klasický
Dodávané v zmontovanom stave!
Parametre produktu
Rozmery
| Šírka: | 71 cm |
| Dĺžka: | 157.5 cm |
| Výška: | 31 cm |
Charakteristika
| Typ postele: | Dvojlôžko |
| Materiál: | DTD |
| Prevedenie: | Vanilka patina |
| Úložný priestor: | Áno |
| Popis: | Úložný priestor pod dvojposteľ P-160, 1 pár |
| Program: | Tirol |
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit