Samsung UE75M80H - Mini LED 4K TV
Pr. č.: 257086
PN: UE75M80HAUXXH
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
Popis produktu:
Typ podsvietenia: Mini LED • Rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160) • Uhlopriečka: 75"/189 cm • Obnovovacia frekvencia: 100Hz, 144 Hz • Zdokonalenie obrazu: 4K AI Upscaling, AI Picture, Film Maker Mode, Game Mode, Game Motion Plus, HDR 10+, Motion Xcelerator , Real Depth Enhancer, VRR (Variable Refresh Rate), FreeSync Premium , HDR Brightness Optimizer, Color Booster Pro, AI HDR Remastering, Mini LED HDR, Supreme Mini LED Dimming
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Ďalšie varianty produktu
3
Popis produktu Samsung UE75M80H
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 75" |
| Uhlopriečka: | 189 cm |
| Typ podsvietenia: | Mini LED |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | Mini LED |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 100Hz, 144 Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | NQ4 AI Gen2 Procesor |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-C, DVB-T2 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 2.0 |
| Subwoofer: | nie |
| Celkový výkon reproduktorov: | 20 W |
Funkcie
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 3x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 1x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | D |
| Ročná spotreba: | 83 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 1007.9 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 957.8 mm |
| Rozmery šírka: | 1668.1 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 77 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 280 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 22.5 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 22.1 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 400 x 300 mm |