Samsung QE77S99H - OLED 4K TV
Pr. č.: 257085
PN: QE77S99HATXXH
Predĺžená záruka
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
Na objednávku
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express cargo
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie cargo za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (212,87 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (263,80 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (318,80 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Rozlíšenie: 4K UHD (3840x2160) • Uhlopriečka: 77"/195 cm • Obnovovacia frekvencia: 100Hz, 165 Hz • Zdokonalenie obrazu: AI Picture, Film Maker Mode, Game Mode, Game Motion Plus, HDR 10+, HDR 10+ Adaptive, Motion Xcelerator , G-Sync, HDR10+ Gaming, Real Depth Enhancer, VRR (Variable Refresh Rate), OLED HDR Pro, AI Motion Enhancer Pro, HDR Brightness Optimizer, 4K AI Upscaling Pro, Color Booster Pro, FreeSync Premium Pro, Auto HDR Remastering Pro
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Ďalšie varianty produktu
3
Popis produktu Samsung QE77S99H
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 77" |
| Uhlopriečka: | 195 cm |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | OLED |
| Zdokonalenie obrazu: | AI Picture, Film Maker Mode, Game Mode, Game Motion Plus, HDR 10+, HDR 10+ Adaptive, Motion Xcelerator , G-Sync, HDR10+ Gaming, Real Depth Enhancer, VRR (Variable Refresh Rate), OLED HDR Pro, AI Motion Enhancer Pro, HDR Brightness Optimizer, 4K AI Upscaling Pro, Color Booster Pro, FreeSync Premium Pro, Auto HDR Remastering Pro |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 100Hz, 165 Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | NQ4 AI Gen3 Processor |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Čierna |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-S, DVB-T, DVB-C, DVB-T2 |
| Počet TV tunerov: | 2 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 4.2.2 |
| Subwoofer: | áno |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Dolby Atmos®, Q-Symphony, 360° Soundscape, Zvuk sledujúci pohyb (OTS+), Adaptive Sound Pro, Active Voice Amplifier Pro |
| Celkový výkon reproduktorov: | 70 W |
Funkcie
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Bluetooth: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Webový prehliadač: | áno |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 4x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | E |
| Ročná spotreba: | 100 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 1089.6 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 1049.6 mm |
| Rozmery šírka: | 1782.6 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 26.6 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 319.9 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 32.2 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 31.7 kg |
| VESA štandard (rozteč): | 400 x 400 mm |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit