Samsung QE43LS05T - QLED 4K TV
Pr. č.: 150943
PN: QE43LS05TCUXXH
Popis produktu Samsung QE43LS05T
Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 43" |
| Uhlopriečka: | 108 cm |
| Typ podsvietenia: | EDGE LED |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Technológia spracovania obrazu: | PQI (Index kvality obrazu) |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 2800 |
| Zdokonalenie obrazu: | 4K AI Upscaling, Adaptive Picture, Auto Motion Plus, Contrast Enhancer, Digital Clean View, Film Maker Mode, Game Mode, Game Motion Plus, HDR 10+ / HLG, Mega Contrast, Quantum HDR, Quantum Processor 4K, Supreme UHD Dimming |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 50Hz |
| Philips Ambilight: | nie |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Quantum 4K |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | modrá |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-T, DVB-C, DVB-T2 HEVC |
| Kodek: | H.265 HEVC |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 4.1 |
| Subwoofer: | áno |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Bluetooth Audio, Dolby digital plus, Multiroom Link, Adaptive Sound+, Active Voice Amplifier (AVA) |
| Celkový výkon reproduktorov: | 60 W |
Funkcie
| PIP (obraz v obraze): | nie |
| Nahrávania TV vysielania: | áno |
| Ostatné: | TXT, PVR, Timeshift |
| Bluetooth: | áno |
| Pripojenie klávesnice, myši: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| Miracast: | áno |
| WiFi: | áno |
| Ostatné: |
aplikácie Alexa, Apple AirPlay2, Google Assistant. SmartTings, hlasové ovládanie Mobile Tap Mirroring, - zobrazenie prehrávaného obsahu v telefóne 1 klikom, Prehrávanie 360° videa |
| Webový prehliadač: | áno |
| WiDi: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Scart: | nie |
| HDMI vstup: | 3x |
| VGA (počítačový) vstup: | nie |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Slúchadlový výstup: | nie |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Digitálny koaxiálny audio výstup: | nie |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| RF vstup: | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | B |
| Priemerná spotreba: | 96 W |
| Ročná spotreba: | 135 kW/h |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.5 W |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 564.7 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 564.7 mm |
| Rozmery šírka: | 1228 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 83.4 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 327 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 33.3 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 26 kg |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie, Batérie, Sieťový napájací kábel |
| 3D okuliare: | nie |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Blog
Predstavujeme Garmin Venu X1
Čítať článok
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit