Samsung QE43LS05B - QLED 4K TV
Popis produktu Samsung QE43LS05B
Ikonický otočný televízor, aký ste ešte nevideli

Na výšku alebo na šírku? Voľba je na vás
Spoločnosť Samsung predstavuje skutočný originál vo svete televízorov – plne otočnú TV The Sero. Vyberte si, či chcete zrkadliť svoj mobilný obsah na väčšej obrazovke alebo si pustíte najnovší filmový trhák, a podľa toho si prispôsobte rotujúcu obrazovku na horizontálny či vertikálny režim. Nech si už zvolíte čokoľvek, vtiahne vás do deja pohlcujúci zvuk Dolby Digital Plus a miliarda krištáľovo čistých farieb matného displeja. Obohaťte svoj domov moderným dizajnovým kúskom a spoznajte úplne novú úroveň mobilnej zábavy.

Unikátna matná obrazovka si poradí s odrazmi
Rušivé odrazy svetla nemajú šancu. The Sero ponúka vzácnu výhodu v podobe matnej obrazovky, ktorú môžete poznať z luxusných pracovných notebookov a monitorov. Matný povrch odlesky výrazne redukuje, takže si sledovanie užijete naplno aj v miestnosti, ktorá nie je dokonale zatemnená.

Dolby Digital Plus pre strhujúci audio zážitok
K skvelému obrazu patrí dynamický zvuk. A s výkonnými 60 W 4.1ch reproduktormi s Dolby Digital Plus sa máte na čo tešiť. Poskytujú obklopujúce, priestorové audio s krištáľovo čistými tónmi, zatiaľ čo výkonné basy dodajú hĺbku vašim obľúbeným skladbám i najnovším filmovým trhákom.

Špičkové farby pri všetkých úrovniach jasu
Miliarda farebných odtieňov technológie Quantum Dot znie možno nepredstaviteľne, ale pocítite ju v každej scéne. Nech už bude na obrazovke čokoľvek, uvidíte to v realistických, nádherne živých farbách. 100 % farebný objem je navyše zárukou toho, že farby vyniknú pri akejkoľvek úrovni jasu.

Výnimočný televízor, výnimočné prevedenie
Markantný dizajn televízora The Sero sa bude vynímať v akomkoľvek interiéri, ktorý zároveň podtrhne elegantnou námorníckou modrou farbou a moderným štýlom. Vďaka jeho otočnému systému zároveň ušetríte drahocenný priestor.

Praktické kolieska pre ľahké premiestňovanie
Máte návštevu a potrebujete presunúť The Sero do väčšej miestnosti? Žiadny problém – televízor disponuje šikovným podstavcom na kolieskach, takže ho môžete ľahko a bezpečne premiestniť kamkoľvek.

Mobilné zrkadlenie
Vychutnajte si „vo veľkom“ aj audiovizuálny obsah z vášho smartfónu jediným ťuknutím. Stačí použiť aplikáciu SmartThings pre operačné systémy Android a iOS, alebo riešenie AirPlay 2 pre prístroje od Apple.

Prázdna čierna obrazovka je minulosťou
The Sero môže byť užitočným multimediálnym pomocníkom aj vo chvíli, kedy nesledujte žiadny obsah. Zabudnite na vypnutý čierny obdĺžnik a vyskúšajte režim Ambient Mode. Ten obrazovku premení napríklad na epický, super kvalitný foto rámik pre vaše snímky, alebo môže zobrazovať užitočné aktuálne informácie či ďalší hodnotný obsah.

Futuristický komorník SmartThings
Spoznajte novodobý luxus prepojenej domácnosti a ovládajte svoje zariadenia plne intuitívne. Inteligentná domácnosť SmartThings sa pripojí k vašim zariadeniam, priebežne ich monitoruje a riadi, takže vy môžete svoj čas venovať rodine či práci. Pri sledovaní The Sero TV môžete napríklad televízor ovládať diaľkovým ovládačom – alebo rovno hlasovými príkazmi.

Parametre produktu
Obraz
| Uhlopriečka: | 43" |
| Uhlopriečka: | 108 cm |
| Typ podsvietenia: | EDGE LED |
| Rozlíšenie: | 4K UHD (3840x2160) |
| Pomer strán: | 16:9 |
| Technológia zobrazenia: | QLED |
| Technológia spracovania obrazu: | PQI (Index kvality obrazu) |
| Spracovanie zobrazenia obrazu: | 2900 |
| Zdokonalenie obrazu: | Adaptive Picture, HDR 10+ Adaptive, HLG (Hybrid Log Gamma), Motion Xcelerator , Quantum HDR |
| 3D zobrazenie: | nie |
| Obnovovacia frekvencia obrazu: | 60 Hz |
Všeobecné informácie
| Smart TV: | áno |
| Procesor: | Quantum 4K |
| Typ operačného systému: | Tizen |
| Zakrivenie obrazovky: | nie |
| Typ rozlíšenia: | 4K Ultra HD |
| Farba: | Tmavomodrá |
TV tuner
| Typ TV tunera: | DVB-S2, DVB-C, DVB-T2 |
| Počet TV tunerov: | 1 |
Zvuk
| Vstavané reproduktory: | 4.1 |
| Subwoofer: | áno |
| Zlepšenie kvality zvuku: | Bluetooth Audio, Dolby Atmos®, Dolby digital plus, Multiroom Link, Adaptive Sound+, Zvuk sledujúci pohyb Lite (OTS Lite), SpaceFit |
| Celkový výkon reproduktorov: | 60 W |
Funkcie
| Ostatné: | VOD - Voyo/HBO MAX/Dramox/Netflix/Prime Video, IPTV - Skylink/Sledovani.TV/Lepší.TV, iTunes TV a Airplay, Spotify, SmartThings - IOT smart domácnosť, Multiview - rozdelenie obrazovky na 2 časti, Google DUO - videohovory, PC on TV - prepojenie počítača s TV, hlasové ovládanie (AJ) |
| Bluetooth: | áno |
| HbbTV: | áno |
Sieť
| DLNA (Filmy / Fotografie / Hudba): | áno |
| WiFi: | áno |
| Ostatné: | Auto Game Mode, Game Motion Plus, Dynamic Black EQ, Game Bar 2.0, Ultraširoký herný režim 32:9 |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| HDMI vstup: | 3x |
| Digitálny optický audio výstup: | 1x |
| Zásuvka CI (slot): | 1x |
| Pripojenie na internet (Ethernet vstup): | áno |
| USB pripojenie: | 2x |
Energetické údaje
| Energetická trieda: | G |
| Ročná spotreba: | 65 kW/h |
Rozmery
| Rozmery s podstavcom - výška: | 1200 mm |
| Rozmery bez podstavca - výška: | 1228.1 mm |
| Rozmery šírka: | 564.7 mm |
| Rozmery bez podstavca - hĺbka: | 83.4 mm |
| Rozmery s podstavcom - hĺbka: | 327 mm |
| Hmotnosť s podstavcom: | 32.2 kg |
| Hmotnosť bez podstavca: | 25.2 kg |
Dodávané príslušenstvo
| Príslušenstvo: | Diaľkové ovládanie |
Ďalšie parametre
| Ostatné: | Vertikálny dizajn - otočná TV pre horizontálnu a vertikálnu pozíciu displeja |
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.
Venu X1 spája štýlový dizajn s pokročilými funkciami pre zdravie, tréning a každodenný život.






Splátková kalkulačka Homecredit