Samsung Odyssey OLED G9 LS49DG934SUXEN - Monitor
Pr. č.: 245492
PN: LS49DG934SUXEN
Predĺžená záruka
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
Dostupnosť
DOSTUPNÝ - V predajni 03.06., u teba 04.06.
Pripravenie tovaru pre nákup v predajni (rezervácia):
Doručenie kuriérom 04.06. na doručovacej adrese
Doprava
Možnosti dopravy
Typ dopravy pre daný produkt: Express balík
Možnosti dopravy:
- Nákup v predajni za 1,00 €
- Expresné doručenie SPS za 0,00 €
- Doručenie s vynáškou za 24,99 €
- Doručenie s vynáškou a odvozom starého spotrebiča za 39,99 €
- Doručujeme aj do Česka a pohraničných oblastí Maďarska
- Viac informácií a dopravné podmienky
Dokúp si aj:
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek už od 9,90 €
Po vložení tovaru do košíka si môžeš kúpiť aj:
Predĺžená záruka
- Predĺžená záruka o 1 rok (72,32 €)
- Predĺžená záruka o 2 roky (110,00 €)
- Predĺžená záruka o 3 roky (148,70 €)
Poistenie proti poškodeniu a odcudzeniu
- Poškodenie 1 rok + Odcudzenie 1 rok (38,70 €)
- Poškodenie 2 roky + Odcudzenie 1 rok (72,32 €)
Výhodný set 3ks úsporných LED žiaroviek
- Výhodný set úsporných LED žiaroviek (9,90 €)
Popis produktu:
Technológia panelu: OLED • Rozlíšenie: 5120 × 1440 • Odozva: 0.03 ms • Formát obrazovky: 32:9 • TV tuner: nie • Obnovovacia frekvencia: 240 Hz FreeSync Premium Pro
-
Slovenská firma
od roku 1987 -
Vyzdvihnutie
v 3 predajniach -
Vrátenie do 14 dní
bez výhovoriek
Popis produktu Samsung Odyssey OLED G9 LS49DG934SUXEN
Parametre produktu
Displej
| Technológia panelu: | OLED |
| Uhlopriečka: | 49" |
| Rozlíšenie: | 5120 × 1440 |
| Formát obrazovky: | 32:9 |
| Obnovovacia frekvencia: | 240 Hz |
| Zdokonalenie obrazu: | FreeSync Premium Pro |
| Odozva: | 0.03 ms |
| Povrch: | Antireflexný |
| Uhol pohľadu horizontálny / vertikálny: | 178°/178° |
| Počet farieb displeja: | 1,07 mld. |
| 3D zobrazenie: | Nie |
| Typický kontrast: | 1000000 : 1 |
| Svietivosť: | 250 cd/m² |
| Naklopenie: | -2° (±2°) ~ 15° (±2°) |
Multimédiá
| Vstavané reproduktory: | Nie |
| Vstavaná web kamera: | nie |
Rozhrania, konektory, pripojiteľnosť
| Vstupy: | DisplayPort 1x, HDMI 1x, Micro HDMI 1x |
| USB 3.0: | USB-C |
| Slúchadlový výstup 3,5mm Jack: | 1x |
| Anténny vstup: | nie |
TV tuner
| TV tuner: | nie |
Všeobecné parametre
| Farba: | Strieborná |
| VESA štandard (rozteč): | 100 x 100 mm |
| Spotreba pri prevádzke: | 61 W |
| Spotreba v pohotovostnom režime: | 0.3 W |
| Hmotnosť s podstavcom: | 12.9 kg |
| Rozmery s podstavcom (VxŠxH): | 529,3 x 1 194,7 x 284,1 mm |
| Rozmery bez podstavca (VxŠxH): | 365 x 1 194,7 x 180,8 mm |
| Gaming monitor: | áno |
Tento produkt nájdete aj v častiach:
Blog
Navigačné schopnosti robotických kosačiek Ecovacs
Čítať článok
Inteligentné robotické kosačky Ecovacs sa navigujú a kosia bez potreby inštalácie obvodových káblov. Zabudnite na zložitú, finančne nákladnú a dlhotrvajúcu inštaláciu. Robotická kosačka je pripravená už za pár minút. Inteligentné plánovanie kosenia, vyhýbanie sa prekážkam či zakázané zóny sú pri robotických kosačkách Ecovacs samozrejmosťou.
Blog
Ako si vybrať správny vysokotlakový čistič.
Čítať článok
TIPY PRI VÝBERE VYSOKOTLAKOVÉHO ČISTIČA
Pri výbere vysokotlakového čističa sa oplatí poznať niektoré základné pojmy, ktoré vám pomôžu lepšie sa zorientovať a vybrať si ten správny model.






Splátková kalkulačka Homecredit